Луцька спортменка виборола «золото» на Кубку світу з веслування на байдарках і каное

28 Вересня 2020, 14:42
Марія Повх 3156
Марія Повх

Завершився Кубок світу з веслування на байдарках і каное, який проходив у місті Сегед в Угорщині з 25 по 27 вересня 2020 року.

Золоту медаль виборола волинська веслувальниця Марія Повх у байдарці – четвірці на дистанції 500 метрів, разом з Марією Кічасовою – Скорик, Людмилою Кукліновською, Анастасією Тодоровою з результатом 1.33,86. Також спортсменка посіла високе п'яте місце у байдарці-двійці на дистанції 200 метрів мікс та 6 місце у байдарці-двійці на 500 метрів. Про це інформує пресслужба управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

Зазначимо, що волинянин Юрій Вандюк показав гарний результат, посівши 6 місце у каное-двійці на дистанції 1000 метрів та 7 місце у каное-одиночці на дистанції 1000 метрів.