У Луцьку завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ: результати

21 Вересня 2020, 17:34
4236

Завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (юнаки 2003 року народження та молодше), який проходив у Луцьку 19-20 вересня 2020 року.

Про це повідомляє пресслужба Управління у справах молоді та спорту ОДА.

За підсумками змагань, збірна Волинської області посіла 8 загальнокомандне місце серед 25 команд з різних регіонів України.

Друге місце у командному заліку серед ДЮСШ посіла Любешівська ДЮСШ.

Зазначимо, що волинські легкоатлети на чемпіонаті здобули 8 медалей різного ґатунку.

Зокрема, золото здобули Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі на дистанції 3000 м, Альона Даценко у забігові на 400 м з бар’єрами, Юлія Петрик у забігові на 300 м.

Срібло виборов Максим Зейналян у десятиборстві та Юлія Петрик у бігові на 1500 м.

Бронзові місця посіли Катерина Токарчук у спортивній ходьбі на 3000 м, Марія Алєйнікова у стрибках у висоту. Євгеній Літвін у метанні молота.