Лучан закликають підтримати петицію про перенесення Старого ринку

09 Листопада 2015, 16:47
5737

Центральний ринок із його стихійним торгом, що нагадує «клоаку в центрі міста», обурює щонайменше сотню лучан

Вони підписалися під петицією на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Зокрема в розділі «Благоустрій міста та будівництво» мешканець обласного центру Павло Іващенко оформив петицію з вимогою: «Клоака в центрі міста: пропоную перенести Старий ринок із центру міста. На його місці облаштувати площу для проведення ярмарок та фестивалів».

Поки що петицію підтримало 105 чоловік. Однак до кінця голосування є ще чотири дні. Нагадаємо, петицію розгляне орган місцевої влади, якщо вона збере щонайменше 300 голосів зареєстрованих користувачів.

Примітно, що на сайті паралельно виклали подібну петицію про перенесення ринку на територію колишнього госпіталю на вулиці Львівській. Однак це громадське звернення підтримали всього 30 лучан.

Коментарі
09 Листопада 2015, 20:05
Куда? Шиба уже сделал один рінок
10 Листопада 2015, 12:08
А в людей,що працюють на ринку питати не треба? За шо ми будемо жити, чим платити за комунальні,як кормити своіх двтей? Чи може ми не люди? Ми люди і нас тисячі!
10 Листопада 2015, 15:06
Купюру 200 грн. бачили? На ній зображено Луцький замок. Це є символ міста Луцька. Туристи, які є вперше в Луцьку, йдуть в Луцький замок, старе місто. І що вони бачать біля старого міста? Страшний базар. <br/>В цивілізованих містах, в історичному місці може бути організована лише СВЯТКОВА ярмарка, або виставка, розумієте? <br/>Не корчіть із себе уніженних і оскорбльонних.<br/>ринок ПЕРЕНОСИТЬСЯ, а не ліквідовується. ПЕРЕНОСИТЬСЯ.
10 Листопада 2015, 16:04
ЗАДОВБАЛИ ВЖЕ ЗІ СВОЇМ ТУРИЗМОМ! ЛЮДИ ХЛІБ ЇДЯТЬ НЕ З ТУРИЗМУ А З БАЗАРУ. ПРОСТО ПАЛИЦІ НЕ ТЕРПИТЬСЯ ПОБУДУВАТИ ТАМ СОБІ МАЄТОК! ВІН ВЖЕ КУПИВ ПІВ ЛУЦЬКА І ТИХ ЩО ПЕТИЦІЇ ПИШУТЬ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!
10 Листопада 2015, 17:54
26 років прожив в Старому місті. Тільки подякую,якщо ринок перенесуть. Так, це зручно, бо легко добиратись, центр і т.д. Але я готовий заплатити за проїзд на ту ж саму Львівську, якщо на місці базару буде порядок. І, доречі, жителі міст із задбаною історичною частиною якраз-таки /їдять хліб/ в т.ч. з туризму.
11 Листопада 2015, 11:19
Особисто я вважаю що переносити не потрібно. ПОТРІБНО ОКУЛЬТУРИТИ. А ПАЛИЦЯ НЕХАЙ СВІЙ РЕСТОРАННИЙ КОМПЛЕКС БУДУЄ НА ЛЬВІВСЬКІЙ. І ПОБАЧИМ ЯК ТУДИ БУДУТЬ ХОДИТИ ЛЮДИ. <br/>Навіть в Єрусалимі біля Храму ГРОБА ГОСПОДНЬОГО ринок, де араби продають будь-які вироби. І нічого туристу туди постійно їздять і будуть їздити.
11 Листопада 2015, 11:20
Людей знову залишать без роботи і все. А зараз дуже проблемно зроботою.