Центр: чоловіка, який «роздає обійми», охорона універмагу викинула на вулицю під дощ

05 Травня 2017, 07:43
6344

Вже відомий лучанам чоловік, який з табличкою «Обійми тут» пропонує подарувати трохи тепла перехожим, потрапив у неприємну ситуацію: охоронники ЦУМа не дозволили йому перечекати негоду у приміщенні торгівельного центру.

Про це на своїй сторінці «Я люблю Луцьк» у ВК написав сам потерпілий – Андрій Красоткін.

Він пише: вчора, 4 травня, близько 20:30, «охорона універмагу, застосовуючи фізичний вплив при значній кількості свідків, «виносила» мене зі сходів універмагу на дощ, аргументуючи, що це приватна територія, а я (з табличкою «обійми тут») привертаю до себе багато уваги».

Як він раніше розповідав журналісту Район.Луцьк, організувати «Безкоштовні обійми» у Луцьку його надихнуло проведення подібних акцій – «Free hugs» – за кордоном та в інших українських містах. 

2

 

Коментарі
05 Травня 2017, 13:11
Підтримую дії охорони.
05 Травня 2017, 13:19
дибіл. кожен сходить з розуму по-своєму. А що його ніхто не обнімає?
05 Травня 2017, 16:58
його - обіймають, а тебе, вульгарну, вже й не захочеться.
05 Травня 2017, 18:08
Він обіймає і малолітніх,а це вже стаття....
05 Травня 2017, 20:11
Чого я повинен його обіймати?Він ставить людей в незручне положення(в правильному сенсі))))).А охорона, я так думаю, повинна забезпечити безперешкодний доступ людей до маркету.Щоб людина себе почувала комфортно,а не втікала посміхаючись,ніби просто поспішає.
05 Травня 2017, 20:17
Якісь чудні люди!А взавтра захоче цілуватись!
05 Травня 2017, 20:20
Ще б циганів поганяли з бомжами.Молодці.Шкода,що на дощ вигнали-перебор.
05 Травня 2017, 22:13
Цілком підтримую охорону, молодці. Таких з табличками донедавна у лікарню закривали.
06 Травня 2017, 01:45
твій янгол нічого тобі не шепотів??
06 Травня 2017, 14:46
Запитання до всіх: чи цей чоловік примушує вас із ним обійматися? Чи ви просто закомплексовані люди?<br/>А працювати охоронниками йдуть або з безвиході, або за наявності психічних розладів. Там нормальних мало.<br/>А Віталію рекомендую змінити країну проживання — Росія, Північна Корея... Ще є на Землі місця, де вільних людей у психушках закривають.
06 Травня 2017, 23:58
Люди, та будьте вже добріші!!!
08 Травня 2017, 01:53
Яка різниця яка табличка в нього в руці???Перш за все він потенційний покупець торгового центру.Торговий центр це громадмьке місце.І ніхто не має права виганяти людину на дощ,тільки тупі дибіли які живуть по законах параши і путлєра<br/>Ніколи більше не зайду в цей кончений, так званий екс &quot;ЦУМ&quot;.
19 Липня 2017, 00:56
З ЧОГО ВИРОСТАЮТЬ ГЕЇ.
28 Травня 2018, 23:31
Він якраз з хлопцями і не хотів обійматися. Я був свідком, як хлопець вирішив зреагувати на йогу табличку і цей &quot;герой&quot; мало не відбивався від нього. Якщо вже він такий європеїзований і незакомплексований, то який сенс обійматися лише з жінками? Нехай би написав на табличці &quot;Обійми тут. Лише жінки.&quot; Жодних позитивних емоцій від нього.