«Королева спорту» закриває сезон у Луцьку: надзвичайні фото чемпіонату з легкої атлетики

30 Серпня 2020, 15:10
«Королева спорту» закриває сезон у Луцьку 4843 Джерело: Фото: Д.Вакулка
«Королева спорту» закриває сезон у Луцьку

29-30 серпня у Луцьку відбувається чемпіонат України з легкої атлетики. Через карантин, який відтермінував фактично усі найбільші міжнародні старти цей чемпіонат — змагання №1 для більшості українських легкоатлетів. Водночас для більшості він буде й заключним стартом, оскільки тільки обрані легкоатлети матимуть змогу стартувати у вересні-жовтні на комерційних змаганнях, які ще можуть відбутися в Європі.

Отож, національний ЧУ, а також Командний, який відбувався на «Авангарді» два тижні тому, стали ключовими для легкоатлетів. У перший день змагань знову порадувала результатом волинянка Ірина Климець — перший номер національної збірної з метання молота. У другій спробі Іра метнула 71,71 м і це забезпечило їй золото національного чемпіонату.

Приємно вразила її молодша колега Олена Хамаза — юна волинська вихованка тренера Романа Черкашина виграла чемпіонат серед молоді.

П’яте місце на дорослому ЧУ у бігу на 1500 м — таким тепер є найкращий результат Іванни Кух з Любешева. Її час — 4:30.74  став особистим рекордом!

Сьогодні відбулися й інші видовищні фінали за участі збірників України, легкоатлетів — відомих у Європі і світі. В секторі для стрибків у довжину не було рівних Марині Бех-Романчук, яка виграла із результатом євро рівня – 6,81 м.

На стометрівці в чоловіків переміг Олександр Соколов з Миколаєва (10,47 с). Наш Ерік Костриця біг після травми і показав у фіналі сьомий результати з часом (10,79 с). Михайло Кохан метнув молот на 75,39 м.

У другий день змагань увага волинян буде до фіналів на 400 та 800 м, у яких побіжать відповідно Данило Даниленко та Євген Гуцол.

Усі результати першого дня за цим лінком.