Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Лучани просять ліфт у навчально-реабілітаційному центрі

17:05 22.04.2017
3274

У депутатів міськради просять виділити кошти на облаштування Луцького НРЦ зовнішнім ліфтом.

Про це йдеться у зверненні до депутатів Луцькради лучанки Наталії Чайки у Facebook.

Вона зазначає, що завдяки ініціативі батьків та підтримці луцького мера Миколи Романюка, а також депутатів Луцької міської ради у 2016 році виділили кошти на розробку проектно-кошторисної документації для встановлення зовнішнього ліфта у Луцькому навчально-реабілітаційному центрі.

Тепер справа за депутатами, які мають на сесії ради підтримати виділення коштів для облаштування власне ліфта.

«Проектно-кошторисна документація готова і отримала позитивний висновок Укрдержбудекспертизи від 05.10.2016р. Просимо Вас, шановні депутати, на засіданні бюджетної комісії 25.04.2017р. та найближчій сесії міської ради підтримати виділення коштів для облаштування Луцького НРЦ зовнішнім ліфтом, і завершити таку необхідну справу.

Наявність ліфта дасть змогу запобігти травматизму дітей, які щоденно відвідують школу і пересуваються сходами з допомогою батьків чи однолітків.

Наявність ліфта дозволить частині дітей, які пересуваються на візках і перебувають на індивідуальному навчанні на дому, відвідувати школу й брати участь у заняттях та виховних заходах, що відбуваються у школі, відкриє для неповносправних дітей можливість розвитку самостійності, незалежності, ініціативності, здорової самооцінки та самоконтролю. Зрештою, сприятиме соціальному розвитку дитини, її інтеграції в середовище ровесників», - йдеться у дописі.
;
Загрузка...
Коментарі
22 вересня
Вчора
20.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин