Третє «золото» волинян на Командному чемпіонаті України виборов Гуцол

16 Серпня 2020, 19:57
Євген Гуцол 2868 Джерело: ФЛАВО
Євген Гуцол

Євген Гуцол виграв чоловічу 800-метрівку на Командному чемпіонаті України. Його результат 1.49.09.

Євген вирвав перемогу на заключних 100 метрах дистанції, обігравши харків’янина Дмитра Бікулова.

Це шоста медаль збірної Волині на змаганнях, які відбувалися на стадіоні Авангард у Луцьку 15-16 серпня.

Раніше Спорт на районі повідомляв про блискучий результат і чемпіонство Ірини Климець у метанні молота — 73.01 м.

«Золотим» також виявився старт у Луцьку для любешівця Сергія Березюка. Він переміг із персональним рекордом 8:22.51 на 3000 м.

Срібну нагороду на 400 м завоював Данило Даниленко, на 5 000 м у спортивній ходьбі Олена Мізернюк, а «бронзову» — Марія Сахарук.

Двічі четвертим став на Командному ЧУ Ерік Костриця — на 100 і 200 метрах.