Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дмитро Вербич
Дмитро Вербич

На Бандерштаті презентували роман про справжню війну від кіборга Дмитра Вербича

16:45 07.08.2020
2519

На літературній сцені Бандерштату 7 липня кіборг Дмитро Вербич презентував свою книгу «Точка неповернення».

Прямий ефір відбувся за підтримки видавництва «Наш формат» та Українського культурного фонду. Зустріч модерувала Катерина Приймак, парамедик, яка також була на фронті.

Роман «Точка неповернення» – художня книга, в якій водночас багато неприкритої правди про реалії війни. Дмитро Вербич розповів, що не намагався ідеалізувати своїх героїв, а навпаки описував їх такими, якими вони були насправді, адже багато персонажів мають прототипів у реальному житті.

Також письменник поділився історією власного шляху на фронт. За його словами, через місяць після Євромайдану він поїхав на роботу в Італію, яку дуже довго хотів.

«Я мав там дівчину, хорошу зарплату, непогане життя. Постійно знаходив собіі якесь виправдання, щоб не їхати туди. Але моєю точкою неповернення стала загибель на фронті друга. У такі моменти втрачаєш повагу до себе і її треба якось повернути», – поділився Дмитро.

За словами автора, у книзі він намагався «заплутати сліди», щоб не можна було побачити чіткої грані між вигадкою та реальністю, але старався показати війну такою як вона є.

Читайте також: Фронтмен «Фіолету» читав поезію та розповідав про свої книги на Бандерштаті

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
23 вересня
Вчора
21.09.2020