Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Новий мурал, Луцьк
Новий мурал, Луцьк

У Луцьку з'явився новий мурал: що він означає

14:29 07.08.2020
2751

У рамках Стріт-арт фестивалю «Lutsk Wallking» створили перший із чотирьох запланованих муралів із доповненою реальністю.

Автором стінопису «Рівновага» є лучанин Сергій Радкевич. Про це інформує пресслужба фесту.

Першим завданням цього розпису є організація території, а також врівноваження та відновлення цільності площини засобом муралу. Ця будівля є частиною історичної спадщини та, на жаль, на сьогодні вона втратила свій первинний вигляд. Тому обрали легке тональне та колірне вирішення, зі спокійною лінійною графікою, щоб зібрати всі фактури, нанесені як утеплення, у єдине зображення.

Домінуючими елементами у муралі є кола, що повторюють колишній мурований дах над первинним входом у будівлю, нині вже зруйнований.

Іконописна рука – знак людини творця. Особа яка будує простір для інших, захищає та зберігає природу. Символом природи є квітка, яка немов проростає з людської долоні, натяк на взаємозв’язок людини та природи.

Локальним наративом обрали візерунок з військової уніформи, адже навпроти знаходиться музей військової техніки. Цей орнамент у роботі перевтілюється у хвилі – як апеляція до реальної річки, що знаходиться позаду будівлі . Цей символ – знак миру. Прагнення до спокою і рівноваги.

У муралі є текст, що закодований шрифтом Брайля. Сюрреалістичний елемент, в якому є слова і зміст, але неможливо прочитати.

«0м над рівнем моря» – це власна цитата яку я часто використовую. В ній йдеться про те, що лінія горизонту згладжує і вирівнює всі нерівності. Це спокій до якого потрібно прагнути. Який ми потребуємо саме зараз», – коментує автор.

Онлайн-фестиваль стріт-арту Lutsk Wallking відбудеться 22-23 серпня.

Читайте також: У Львові реставрують колишній телеграфний завод. Три будівлі, які НЕ реставрують в Луцьку

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Вчора
23.09.2020