Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Алла Надточій наголосила на важливості заміни мереж у Луцьку
Алла Надточій наголосила на важливості заміни мереж у Луцьку

Алла Надточій наголосила на важливості заміни мереж у Луцьку

09:20 06.08.2020
2624

У Луцьку в рамках дня депутата обранці громади оглянули котельню, що на вулиці Боженка, 32.

Це відбулося у середу, 5 серпня. Про це пише Конкурент.

Захід ініціювали, аби показати мазутне господарство, яке було введено в експлуатацію ще у 1981 році та використовувалося лише для збереження мазутного палива (у якості резервного).

Як зазначив директор ДКП "Луцьктепло" Іван Скорупський, наявне там обладнання, фактично, ніколи не використовувалося за призначенням. Нині є потреба це майно списати, оскільки воно давно непридатне.


Своєю чергою представниця Громадянського Руху "СВІДОМІ", депутатка Алла Надточій поцікавилася у керівника комунального закладу, яка загалом ситуація зі старими котельнями у Луцьку. Він відповів, що підприємство поступово "підійшло" до найбільш вагомих заходів, які дадуть позитивний економічний ефект.

"Поки ми замінили ряд теплових мереж, ліквідували до десяти неефективних та модернізували 12 малих котелень. Щоправда, ці заходи мають настільки мізерний вплив, якого ми майже не відчуваємо", – сказав Скорупський.

На думку Надточій, усі застарілі котельні потрібно ліквідувати або ж модернізувати.

"Якщо котельня справді потрібна і відсутня альтернатива, то необхідно знаходити можливості та проводити модернізацію, щоб надалі економити кошти. Якщо ж можна відмовитися, то вигідніше закривати", – сказала вона.

Разом із цим обраниця громади наголосила на важливості заміни мереж у Луцьку:

"Зі слів директора "Луцьктепла", значну частину газу підприємство втрачає через старі мережі. За цей газ ніхто не заплатить, тому виникають збитки. Необхідно хоча б 25 мільйонів гривень виділяти, аби була змога замінювати 10-15 кілометрів труб щороку. Для цього потрібно, щоб у міській раді працювала відповідна програма".

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Вчора
23.09.2020