Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лучани онлайн-голосуванням визначать, хто піде в депутати від Покровського
Лучани онлайн-голосуванням визначать, хто піде в депутати від Покровського

Лучани онлайн-голосуванням визначать, хто піде в депутати від Покровського

09:43 05.08.2020
2971

Лучан закликають обрати, хто стане кандидатом в депутати від Громадянського Руху «СВІДОМІ», засновником якого є Андрій Покровський, на виборах до Луцької міської ради. Зробити це можна, взявши участь в онлайн-голосуванні у рамках ІІ етапу проєкту «Стань депутатом Луцькради».

Новий етап розпочався у середу, 5 серпня, повідомляють на Facebook-сторінці СВІДОМИХ. Кажуть, що це можливість для лучан визначити, хто потрапить в команду Покровського і змагатиметься за депутатський мандат. Про це пише Конкурент.

«Ми часто жаліємося, що серед кандидатів на виборах немає кого обирати. Та й справді, часто політичні команди формують свої списки закрито, затверджуючи все в Києві. А про кандидатів виборці дізнаються вже на самих дільницях», - зазначають у дописі.

«СВІДОМІ» вирішили змінити це і дати лучанам вибір ще до початку політичних перегонів.

«Бо в команді Покровського вирішують лучани, а не партійні столичні боси! Ми місцева команда, тому буде справедливо, якщо наш виборчий список формуватиметься спільно з мешканцями Луцька та майбутньої Луцької ОТГ», – наголошують у Громадянському Русі.

Щоб обрати свого кандидата в депутати від Громадянського Руху «СВІДОМІ» серед зареєстрованих у проєкті:

  • Зайдіть на профіль учасника проєкту, якого ви підтримуєте, та проголосуйте за нього до 25 серпня включно на сайті www.свідомі.укр.

  • Якщо ви вважаєте, що хтось з учасників не гідний бути кандидатом, ви можете поскаржитись на його профіль, надавши Громадянському Рухові «СВІДОМІ» інформацію, яка це підтверджує.

  • Запросіть до участі в онлайн-голосуванні друзів та знайомих.

  • 15 учасників, які наберуть найбільше онлайн-голосів, стануть кандидатами в депутати Луцької міської ради разом зі «СВІДОМИМИ».

Нагадуємо, що 50% виборчого списку команда Покровського сформує через цей проєкт. Туди потраплять 15 переможців онлайн-голосування, а також ще фахових 6 осіб, яких відберуть засновники Руху. Інша половина списку – це професіонали, які упродовж кількох років розвивали Громадянський Рух «СВІДОМІ».

Зауважте, що під час онлайн-голосування з однієї IP-адреси можна проголосувати лише один раз, не допускаються «накрутки» і голоси із-за кордону.

«Долучайтеся! Підтримайте своїх!» – закликають у Русі.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Вчора
23.09.2020