Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Кількість хворих збільшується, – луцький лікар про ситуацію з коронавірусом. ОНОВЛЕНО

17:43 04.08.2020
4182

У Луцьку та області спостерігається важка епідемічна ситуація з коронавірусною хворобою.

Про це повідомив в коментарі Радіо НВ завідувач відділення пульмонології Волинської обласної клінічної лікарні Олег Яковенко.

«На жаль, хворі постійно надходять. Станом на сьогоднішній день, від самого ранку надходять хворі – це говорить про те, що рівень захворюваності збільшився; кількість хворих, на жаль, збільшується. І відповідно, те, що Луцьк віднесли до червоної зони, – напевно, це є виправданим», – заявив фахівець.

За словами доктора, його відділення переповнене пацієнтами з COVID-19 – «всі ліжка зайняті».

«Все відділення зайнято хворими на коронавірусну інфекцію та пневмонію. У інших закладах ситуація така ж сама. Інфекційна лікарня, знаю, <...> також, на жаль, переповнена», – сказав Яковенко.

Пізніше лікар доповнив свій коментар дописом на особистій сторінці у фейсбуці:

«Я відповідаю лише за своє відділення (про що і сказав журналісту по телефону), де станом на ранок 04.08.20 р маю заповнене відділення (30 ковідних хворих з пневмоніями більшість з яких є кисневозалежними, плюс вже 5 нових поступивших хворих протягом дня). Проте, частина хворих вже запланована на виписку або переводиться в інші медичні заклади для продовження лікування по місцю проживання або в інше відділення, наприклад, в реанімацію! Така робоча ситуація для мого колективу є звичною та стабільною за останні місяці, важкою для мого персоналу, але не катастрофічною, як інтерпретують ЗМІ. Так, я сказав, що інтенсивна робота та щоденне поступлення хворих з COVID-19 в обласну інфекційну лікарню подібна до ситуації, яка є в моєму відділенні, так як маю зворотній зв’язок зі своїми колегами в професійній площині з цього закладу. Відровідати за завантаження хворими на COVID-19 в інших закладах області, в тому числі віднесення Луцька в червону зону не в моїй компетенції, так як я відповідаю лише за своє відділення, свою роботу, своїх хворих!».

Читайте також: У Луцьку – 16 нових випадків захворювання на COVID-19

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 жовтня
Вчора
30.09.2020