Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Лучан навчать будувати особистий бренд
Лучан навчать будувати особистий бренд

Лучан навчать будувати особистий бренд

11:48 04.08.2020
735

На початку серпня відбудеться три зустрічі із відомими лучанами, які поділяться досвідом та секретами успіху особистого бренду в Молодіжному центрі Волині.

Особистий бренд – це поведінка, звички, репутація сторінка в інстаграмі та коментарі у фейсбуці. Якщо якісно і круто подавати себе – це безумовно надалі працюватиме на вас. Про це кажуть організатори.

Теми, які будуть висвітлюватись:

6 серпня, 19:00 - «Позиціонування в житті та мережі». Поговоримо про інструменти, які допоможуть врівноважити образ в мережах та поза ними із Юлією Євпак, founder & CEO PRO Business Hub.

Над особистим позиціонуванням (брендом) потрібно працювати, як онлайн, так і офлайн з однаковою силою. Розберемо те, як ми пишемо і говоримо, а також наш вигляд і візуал у соц.мережах. Зокрема, говоритимемо про баланс в соцмережах між експертністю та особистістю.

11 серпня 19:00 - «Мистецтво переконання. Ораторство, маніпуляція, комунікація». Про мистецтво переконання почуєте від продюсера Суспільного телебачення Волині, проєктного менеджера та ведучого Влада Зінкевича.

Ви дізнаєтесь:

  • як стати своїм для свого ж клієнта;
  • бути переконливим у всьому: мова, жести, манери;
  • толерантна маніпуляція на користь усім;
  • корисності на основі життєвого та професійного досвіду;
  • як використовувати усе навколо для продажу себе.

13 серпня, 19:00 - «Ціна і цінність особистого бренду». На цю тему ми поговоримо із Ольгою Валянік. Вона є керівницею сучасного альтерантивного інтеграційного мистецького простору «ГаРмИдЕр ангар-stage», організувала десятки заходів, акцій, фестивалів.

У плані зустрічі:

  • суб'єктивний особистий бренд
  • як робити і «не зробити» свій бренд
  • чужі історії особистих брендів
  • ціна і цінність - як не монетизувати бренд

Зустрічі відбуватимуться у Молодіжному центрі Волині. Кількість місць обмежена у зв'язку із дотриманням карантинних норм, тому встигніть зареєсструватись. Вхід на зустріч за благодійним внеском, що піде на підтримку роботи Молодіжного центру Волині та соціальні проєкти, що він реалізує.

Реєстрація за посиланням. Деталі тут.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 жовтня
Вчора
30.09.2020