Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Алла Надточій
Алла Надточій

Луцьк у «червоній» зоні: депутатка Алла Надточій просить компенсацію для міста

17:45 03.08.2020
2826

Разом із запровадженням у Луцьку червоного рівня епідемічної небезпеки уряду необхідно передбачити фінансову компенсацію бізнесу та людям, які там працюють.

Таку пропозицію у понеділок, 3 серпня, під час позачергового засідання Луцькради озвучила представниця Громадянського Руху «СВІДОМІ», депутатка Алла Надточій.

Так, обранці громади ухвалили звернення до центральної влади з вимогою скасувати у Луцьку «червоний» рівень небезпеки та скасувати адаптивний карантин взагалі. Надточій запропонувала долучити до проєкту рішення пункт щодо згаданих вище компенсацій від Кабінету Міністрів.

«Якщо запроваджують «червоні» зони, то нехай і беруть на себе відповідальність та надають містам фінансову підтримку. У нас втрачає бізнес, бо не може провадити свою діяльність, втрачають люди, які залишаються без роботи, та втрачає місто, яке недоотримує податків», – зазначила вона.

Підтримав колегу Микола Яручик. Він зауважив, що раніше вже була практика відшкодування коштів підприємцям, які зупинили свою діяльність під час карантину.

«Серед моїх знайомих підприємців є люди, які отримали компенсації, коли не виходили на роботу під час карантину. Вважаю, якщо ми зараз цей пункт додамо до проєкту рішення, то, можливо, центральна влада до нас дослухається і напрацює відповідний механізм певних доплат», – сказав Яручик.

У ході обговорення депутати запропонували детальніше вивчити питання та напрацювати на наступне сесійне засідання окреме звернення.

У підсумку з ініціативи Алли Надточій оформили доручення департаменту економічної політики вивчити ситуацію щодо надання компенсацій та підготувати разом із нею відповідне звернення до органів центральної влади.

Читайте також: Перший день Луцька в «червоній» зоні: поліція не складає адмінпротоколи

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Вчора
23.09.2020