Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Алла Надточій
Алла Надточій

«Свідомі» назвали десять ключових пріоритетів розвитку Луцька

09:50 31.07.2020
2002

Команда «СВІДОМИХ», лідером якої є Андрій Покровський, готується до місцевих виборів та вже підготувала основну частину передвиборчої програми.

Про це у вівторок, 28 липня, під час зустрічі з лучанами у «Промені» розповіла представниця Громадянського Руху «СВІДОМІ», депутатка Луцькради Алла Надточій. Про це пише Конкурент.

Обраниця громади зазначила, що «СВІДОМІ» вже напрацювали 10 ключових пріоритетів розвитку міста.

«Це конкретні кроки у 10 сферах, за які наша команда готова нести відповідальність. Впродовж серпня ця програма буде допрацьовуватися та обговорюватися під час круглих столів, і кожен з вас може зробити свій внесок у її наповнення», – зазначила Надточій, звернувшись до присутніх.

Зокрема, йдеться про збільшення робочих місць за рахунок посиленої роботи з інвесторами, здешевлення комунальних послуг, завдяки проведенню енергоефективних заходів. Окрім цього, «СВІДОМІ» планують розвивати Старе місто, створивши там культурний та туристичний центр, а також хочуть поступово провести реконструкцію центральної частини.

Одним із найважливіших завдань Алла Надточій назвала створення стратегії розвитку громади до 2030 року, зазначивши, що цей документ необхідно затвердити вже у 2021 році.

Громадянський Рух «СВІДОМІ» хоче повернути чисте повітря Луцьку: реконструювати очисні споруди, каналізувати приватний сектор, ліквідувати інші джерела смороду. Також йшлося про подальше фінансування та удосконалення системи «Безпечне місто», здоров'я лучан та екологію у місті. Детальніше про пріоритети «СВІДОМИХ» та зустріч із лучанами можете прочитати тут.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 серпня
Сьогодні
Вчора
07.08.2020
06.08.2020