Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Яровиці. Офіси
Яровиці. Офіси

Новий бізнес-осередок – у «Яровиці»

14:25 29.07.2020
2394

Ідеальний офіс це не тільки максимально комфортний для всіх співробітників робочий простір, це зручне місце для клієнтів та партнерів компанії.

В останні роки офіс є візитною карткою кожного бізнесу, що вигідно презентує підприємців. Зняти чи купити офіс в центрі міста – це не тільки економічно доцільно, а й престижно, оскільки таке розташування гарантує компанії відмінний старт, наявність клієнтури і сприятливі перспективи на майбутнє.

У Яровиці пропонують елітну комерційну нерухомість, в якій кожне приміщення відповідає високим вимогам покупців або орендарів. Вони підходять компаніям, задіяним у всіх сферах діяльності – від торгівлі до журналістики, від виробничої сфери до дизайнерської студії.

До переваг офісного комплексу Яровиця належить:

  • зручна транспортна розв’язка – Яровиця розміщена у центрі, до неї зручно дістатися на особистому і на громадському транспорті;
  • близькість потенційної клієнтури – на сьогодні уже є торговий ряд, салони, бутіки і магазини, офіси інших компаній, в безпосередній близькості розташовані банки, ресторани, розважальні заклади. Всі їх співробітники і відвідувачі є потенційною клієнтурою для нової компанії;
  • продумана внутрішня інфраструктура, включаючи паркінг, охорону, доглянута прилегла територія, освітлення тощо;
  • наявність всіх необхідних комунікацій;
  • нові, просторі, добре освітлені приміщення, зручні для роботи;
  • офіси різної площі та конфігурації, які ідеально підходять для успішної роботи;
  • планування приміщення, рівень оздоблення, дизайн, компанія може виконувати, виходячи з власних бажань.

Здійсніть інвестицію у своє майбутнє, заявляючи про себе, як про організацію, що поважає своїх клієнтів, партнерів і співробітників.

За детальнішою інформацією звертайтеся у консультаційний відділ Яровиці. Телефон: 050 402 05 05. Адреса: м. Луцьк, вул. Яровиця, 17.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
13 серпня
Сьогодні
Вчора
11.08.2020