Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Лісові магнати: луцькі журналісти мають гектар власного лісу

13:44 12.04.2017
949

У рамках обласного етапу Всеукраїнської акції Державного підприємства лісових ресурсів України луцькі журналісти висадили гектар сіянців. Відтепер територія посадки матиме неофіційну назву – «Журналістський ліс».

До акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» медійники долучилися 11 квітня на території Замшанського лісництва Державного підприємства «Ковельське ЛГ».

У лісництві повідомляють, що такі акції відбуваються ще з 2006 року. А головна їх мета – виховати шанобливе ставлення до природи, як у підростаючого покоління, так і у дорослих. Цього року участь у акції взяло понад 10 тисяч жителів Волині. Долучалися до садіння лісу держслужбовці та депутати, представники духовенства та силових структур, учні загальноосвітніх шкіл, представники громадських організацій і звісно ж – журналісти.

«Журналістський ліс» – це один з завершальних етапів акції, який відбувається щорічно уже 11 років.

Цього року луцькі медійники засадили один гектар сосен на території Замшанського лісництва. За словами головного спеціаліста відділу лісового господарства Володимира Неводнічка, засаджені сіянці принесуть користь не одному поколінню, адже зазвичай ліс росте протягом століття.

«На перший погляд, посадка лісу досить проста справа, але це не так, бо від якості посадки залежить майбутнє лісу, його імунітет та те, як він буде рости», – зазначив Володимир Неводнічик.

За словами лісничого Замшанського лісництва ДП «Ковельського ЛГ», заслуженого лісівника України Михайла Михалевича, лісівники щороку висаджують дерев більше, аніж вирубують. І саме від них залежить розвиток лісового господарства, здоров’я лісу, а отже і здоров’я громадян.

«Той момент коли садиш дерево… його потрібно відчути, злитися з природою. Природа вам віддячить, повірте. Лісових спеціалістів не можна замінити ніякими іншими. От як Рильський говорив: «Той, хто любить паростки кленові, хто діброви молоді ростить, сам достоїн людської любові, бо живе й працює – для століть», – зазначив заслужений лісівник.

На власному досвіді медійники переконалися, що садити ліс – справа зовсім не легка. Проте години праці компенсуються приємним відчуттям від того, що здійснена робота принесе ще багато користі.
;
Загрузка...
Коментарі
19 вересня
Сьогодні
Вчора
17.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин