Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Державі повернули спірні земельні ділянки у Луцькому районі
Державі повернули спірні земельні ділянки у Луцькому районі

Державі повернули спірні земельні ділянки у Луцькому районі

14:46 15.07.2020
2866

Прокуратура Волині домоглася поверненні державі незаконно переданих громадянам земельних ділянок у Луцькому районі.

Нагадаємо, у лютому 2017 року прокуратура Волині звернулася до суду із позовом в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України та Державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» до Луцької районної державної адміністрації і власників 26 земельних ділянок на території Боголюбської сільської ради Луцького району. Про це інформує пресслужба прокуратури.

З'ясували, що спірні земельні ділянки в силу положень Земельного та Лісового кодексів України належали до земель державної власності лісогосподарського призначення, категорія земель «рілля», а тому вони не могли бути передані у приватну власність громадянам.

Крім того, вилучення земельних лісових ділянок площею більше 1 га, а також зміна їх цільового призначення є винятково компетенцією Кабінету Міністрів України. У той же час, вилучення цих земель у порядку, встановленому Земельним кодексом України, не проводилось.

Прокурори відстоювали свою позицію в судах усіх інстанцій і тепер незаконно надані у власність громадянам земельні ділянки будуть повернуті державі.

Читайте також: На ставку у селі Михлин відзначили день риболовлі

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020
03.08.2020