Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Оплата за доставку газу: що потрібно знати споживачам

14:28 15.07.2020
2653

З початку 2020 року на Волині за доставку газу сплатили 90% споживачів. Від вчасних розрахунків за послугу залежить чи буде газ у домівках волинян. Адже саме за кошти, які сплачують споживачі газорозподільна компанія «Волиньгаз» проводить ремонт газових мереж, купує газорегулююче обладнання, забезпечує цілодобову роботу аварійної служби «104».

Про це повідомляє пресслужба АТ «Волиньгаз».

Плата за доставку (розподіл) газу – це щомісячний рівний платіж. Розраховується він на основі спожитих кубометрів у попередньому газовому році (з 1 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року). Вартість доставки на місяць можна розрахувати самостійно: суму кубів газу, спожитого за рік, ділимо на 12 місяців й отриманий результат множимо на тариф на розподіл.

Строк оплати доставки газу – до 20 числа місяця, в якому отримуєте послугу. Тобто, за липень – до 20 липня, за серпень – до 20 серпня і т.д. Рахунки за розподіл можна отримувати і в паперовому, і в електронному вигляді. Паперовий, традиційно, доставляє Укрпошта, а електронний можна переглянути в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

Оплатити квитанцію можна не виходячи з дому, в онлайн-сервісах компанії «Волиньгаз»: Особистий кабінет на сайті 104.ua, чат-бот «7104ua» у Viber , мобільний додаток 104Mobile для Android, мобільний додаток 104Mobile Light для iPhone , Telegram-бот 7104ua. Економніше сплачувати за квартал чи півроку наперед, адже таким чином можна заощадити на комісії.

Наголошуємо, що під час оплати за послугу розподілу газу через інші платіжні системи необхідно вказувати в призначенні платежу номер свого особового рахунку або адресу. Якщо споживач не вказав усі потрібні реквізити, то такий платіж вважається неідентифікованим, відповідно не надходить на рахунок споживача. Внаслідок цього формується заборгованість. Також закликаємо зберігати усі квитанції про оплату, аби уникнути подальших непорозумінь та мати докази сплати наданої послуги.

«Оплачувати за послугу доставки газу потрібно у встановлені законодавством терміни – щомісяця до 20 числа. Ми вдячні нашим клієнтам, які знаходять можливість вчасно сплачувати рахунки. Тих, хто з певних причин не встиг розрахуватися за розподіл газу, закликаємо не накопичувати борги, адже після карантину ми будемо змушені від’єднати боржників від системи газопостачання», – зауважив директор комерційний АТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз.

АТ «Волиньгаз» звертає увагу споживачів, що з 1 липня 2020 року, відбувся другий етап підвищення тарифу на розподіл газу. Відтепер – 0, 98 гривень з кубометра.

Нагадаємо, з 1 січня по 30 червня 2020 року тариф на послуги розподілу газу для АТ «Волиньгаз» склав 0,91 гривні за метр кубічний в місяць без ПДВ. З 1 липня очікували вирівнювання тарифу до 1,10 гривні. в місяць без ПДВ. Однак, рішенням Державного регулятора з липня 2020 року тариф за доставку газу для клієнтів АТ «Волиньгаз» становить 0,98 гривні за метр кубічний в місяць, в тому числі ПДВ. Рівень зростання – 0,07 копійок.

Довідково: АТ «Волиньгаз» обслуговує понад 7,7 тисяч кілометрів газопроводів різного тиску. Компанія здійснює розподіл природного газу для 250 тисяч побутових споживачів та понад 4 тисяч підприємств Волинської області.

Читайте також: Виготовлено 30 років тому: чи мають газопроводи термін придатності


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020
03.08.2020