Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Молоді збудують новий спортмайданчик

13:33 10.07.2020
2963

Незабаром у Луцьку збудують ще один спортивний майданчик зі штучним покриттям: у дворі будинку на проспекті Молоді, 4.

Про це йдеться на сайті міськради.

З цієї нагоди відбулася зустріч радника міського голови Ігоря Поліщука, заступника міського голови Костянтина Петрочука, директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Володимира Захожого з мешканцями навколишніх будинків.

У ході розмови Ігор Поліщук зауважив, що це буде багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Займатися спортом тут можна буде цілий рік. За його словами, роботи уже розпочали і завершать до середини серпня.

Цьогоріч планують облаштувати п’ять таких майданчиків.

«Один із них у вашому дворі. Тут багато дітей і сподіваюся їм буде цікаво займатися. Ми уже у багатьох дворах збудували такі майданчики. Мешканці задоволені, адже діти проводять там вільний час. Вони гарні і якісні. Однак, треба визначити відповідальну людину, яка доглядатиме за майданчиком, аби його не знищили. Він повинен мати режим роботи і закриватися на ніч, щоб тут не розпивали алкоголь чи не займалися дурницями», - додав він.

Поряд із майданчиком встановлять вуличні тренажери. Під час зустрічі мешканцям представили варіанти обладнання, вони мають визначитися і подати свої побажання у міську раду.

Під час зустрічі громадяни порушували й інші проблемні питання, зокрема, щодо встановлення лавочок та смітників у дворі, додаткового ігрового обладнання на дитячому майданчику.
Читайте також: У Луцьку продовжують реалізовувати проєкт «Нове життя Старого міста»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020