Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Коронавірус / Фото ілюстративне
Коронавірус / Фото ілюстративне

У Луцьку антитіла G виявили у 13% клієнтів, які пройшли тестування

12:27 10.07.2020
4955

Мережа лабораторій «Сінево» підбила підсумки за результатами перших півтора місяця тестування населення на імунітет до коронавірусу.

Середній показник колективного імунітету з 10 тисяч протестованих осіб склав 5,2%. Про це пише видання «Лівий берег».

Тестування проводилося в усіх відділеннях лабораторії, які працюють на території України. Найвищий рівень колективного імунітету зафіксований на заході України – близько 11%.

«У Луцьку антитіла G виявили у 13% клієнтів, які пройшли тестування в «Сінево», у Івано-Франківську – 14%, Чернівцях – 14%. Рівному – 13%", – йдеться у повідомленні мережі лабораторій.

Найнижчий рівень колективного імунітету виявили в південних областях – 2%. В Одесі він склав 2%, у Миколаєві – 2%, в Херсоні – 1%.

У північному, центральному і східному регіонах рівень склав 3-5%.

Найвищий показник антитіл G виявлено в дітей віком до семи років – 9%, у людей від восьми до 20 років – 3,5%, від 20 до 40 – 4%, від 41 до 60 років – 6%, у старших від 60 – 7%.

За результатами тестувань у Києві позитивний результат аналізу на антитіла G виявили у 3% протестованих, у Київській області – близько 7%.

«Результати перших тестувань в Україні показали, що статистика у нашій країні пропорційна із ситуацією у світі. У середньому рівень колективного імунітету складає 5%. Наприклад, такий самий показник колективного імунітету в Іспанії. Це дає підстави говорити, що сьогодні колективного імунітету в Україні фактично немає», – розповів директор із розвитку «Сінево» Микола Бутенко.

Він додав, що в окремих містах Західної України (Ковель і Мукачево) відсоток осіб із імунітетом складає 20-30%. Це означає, що мешканці регіону можуть бути більш захищеними під час другої хвилі епідемії.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020