Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Президенту розповідають про туристичні маршрути Волині
Президенту розповідають про туристичні маршрути Волині

У Луцькому замку Зеленському презентували Сваловичі та НПП «Прип’ять-Стохід»

16:50 09.07.2020
2966

Об’єкти Любешівщині увійшли до переліку «туристичних магнітів», які представили Володимиру Зеленському під час його перебування на Волині.

У межах робочої поїздки до Волинської області Володимир Зеленський ознайомився з концепцією розвитку туристичного потенціалу регіону та оглянув експозицію «Туристичні магніти та маршрути Волині». Про це йдеться на сайті Президента України.

Презентація відбулася в Луцькому замку – найстарішій споруді міста. Також серед цікавих для туристів об’єктів – історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир», село Сваловичі та національний парк «Прип’ять – Стохід», смт Олика та резиденція Радзивілів, Шацькі озера.

«Ці маршрути адаптовані – вони можуть бути як одноденними, так і дводенними, триденними, а якщо йдеться про сплав на байдарках – п’ятиденними», – пояснив директор департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів Волинської ОДА Ігор Чуліпа.

На туристичних маршрутах визначені інфраструктурні об’єкти, де відвідувачі зможуть переночувати та поїсти. Крім того, триває робота над розробкою 3D-турів.

Читайте також: Репортаж про Сваловичі приніс перемогу журналістці на престижному конкурсі

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020
03.08.2020