Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Луцьку презентували проєкт SUPERFAMILY.ORG.UA
У Луцьку презентували проєкт SUPERFAMILY.ORG.UA

У Луцьку презентували проєкт SUPERFAMILY.ORG.UA

17:12 08.07.2020
3125

З нагоди Дня родини 8 липня презентували проєкт SUPERFAMILY.ORG.UA. Він став онлайн-альтернативою щорічному фестивалю сім’ї #LutskFamilyFest.

Проєкт покликаний зібрати різноманітні ідеї для створення сімейних традицій на одному сайті. У вільному доступі можна отримати велику порцію натхнення та покрокові інструкції. Про це розповіли організатори Альона Юхимчук та Володимир Редкач.

Проєкт став переможцем конкурсу соціальних проєктів, який проводило Управління соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді Луцькради.

«Вітаю вас із Днем родини. У кожного є свої особливі сімейні традиції, і завдання молоді – передати їх. Саме тому міська рада бере курс на підтримку та популяризацію сімейних цінностей серед лучан. Три роки поспіль ми проводимо конкурс громадських ініціатив, і завдяки завзяттю активних людей, ми маємо можливість реалізувати такі проекти у нас в місті», – каже заступниця міського голови Ірина Чебелюк.

Через карантин День сім'ї не могли провести у звичному форматі, тому все дійство перенести в онлайн-режим.

З допомогою соцмереж людей долучили до організації сайту, спрямованого на те, щоб зібрати сімейні традиції та ділитися ними. На сьогодні, до речі, там опублікували 30 традицій.

Організатори закликають активно долучатися до проєкту, будувати міцні стосунки з дітьми та налагоджувати гармонію в домі.

Альона Юхимчук та Володимир Редкач поділилися власним досвідом виконання традицій. Зокрема «Червоною тарілкою». Суть якої у похвалі заслуг членів сім'ї. Для продовження подібного ритуалу присутнім подарували декілька таких тарілок.

«Часто вважають, що для добробуту у сім'ї треба мати багато коштів. Ми це заперечуємо. Для того, щоб мати міцний емоційний зв'язок гроші не потрібні. Скільки коштує поцілунок на ніч? Скільки коштують 12 обіймів на день? І так далі. Звичайно, ціна буде, але ця ціна називається зусилля, вибір, бажання. Це ціна того, щоб поставити найближчих людей в пріоритет», – пояснюють організатори.

Також поділилися топ-5, на думку організаторів проєкту, сімейних традицій та оголосили конкурс з цінними призами на впровадження традицій із сайту.

«Навіть в час карантину у наше життя потрібно вносити фарби. Я дуже рада, що ми змогли організувати такий проєкт, який робить світ сімейноорієнтованим. Він є дороговказом для сімей, що, можливо, заблудилися, а також для молоді, що хоче вступити у шлюб і не знає з чого почати», – підкреслила директорка Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міськради Ліна Галан.

Діана КОСТЮК

ФОТО з сайту Луцькради

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020
03.08.2020