Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Луцьку з'явиться «Муніципальний сервісний центр»: що це
У Луцьку з'явиться «Муніципальний сервісний центр»: що це

У Луцьку з'явиться «Муніципальний сервісний центр»: що це

16:50 08.07.2020
2937

У Луцьку презентували «Муніципальний сервісний центр».

Це – відокремлений структурний підрозділ ДП «ЕВОДА Трейд» КП «Луцькводоканал», який надаватиме послуги з обрахунку плати та обліку розрахунків за житлові та комунальні послуги в сучасній білінговій системі «Укрбілінг». Про це йдеться на сайті Луцькради.

На сьогодні сучасна білінгова система з автоматизацією процесів розрахунків за надані послуги використовується провідними підприємствами Луцька, Києва, Дніпра, Ужгорода та інших міст. Вона дозволяє створення особистого кабінету в мережі Інтернет з онлайн даними безпосередньо з білінгової системи з миттєвим зарахуванням платежів; надання замовнику-підприємству надавачу послуг безлімітної кількості робочих місць для перегляду актуальної інформації про розрахунки споживачів; підключення Viber/Telegram-ботів; дозволяє економити витрати на обрахунок плати споживачам на 10 %.

Перевагами співпраці з ВП «МСЦ», як ствердджують в міськраді, є експорт даних для формування Єдиного паперового комунального рахунку; консультування споживачів в Єдиних Центрах обслуговування клієнтів по всьому місту; створення Єдиного комунального Кол-центру; сканування документів на право власності, паспортів та довідок про ідентифікаційний код із збереженням їх в білінгу; синхронізація баз даних комунальних підприємств щодо власників помешкань, їх документів; перспектива об’єднання Особистих кабінетів всіх комунальних підприємств міста в єдиний.

Також споживачі мають можливість дистанційної подачі документів надавачам послуг без візиту до підприємств; проведення нарахувань в білінгу будь-яких додаткових послуг; відображення споживачам в Особистому кабінеті сум зарахованих безготівкових пільг та субсидій; долучення боржників підприємства до автодозвону.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020
03.08.2020