Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Як працівники луцького зоопарку визволяли совенят
Як працівники луцького зоопарку визволяли совенят

Як працівники луцького зоопарку визволяли совенят

14:04 08.07.2020
2881

Працівники Луцького зоопарку подилился історією про те, як із зоомагазину вдалося визволити двох пташенят, не уникнувши при цьому неоднозначностей.

Історією порятунку поділился на сторінці комунального закладу у фейсбуці.

«Вже з тиждень у нашому зоопарку мешкають двійко пташенят сича хатнього. Але історія, що передувала їхній появі у зоопарку, потребує окремого допису з багатьох причин. І про все – по порядку.

Отож, наприкінці червня в особисті повідомлення на сторінку зоопарку написали: «Добрий вечір. Маю питання. Сьогодні в зоомагазині Луцька бачила двох совенят. Поки невідомо, звідки вони там. Але думка про те, що вони можуть все життя в тісній клітці прожити, дуже турбує. Ви зможете якось допомогти цим двом діткам, якщо я дізнаюсь всі деталі?» Звичайно ж, ми погодилися надати їм прихисток, якщо малят доправлять до нас. Однак...

Наступного дня у групах соцмережі «Фейсбук» почала поширюватися інформація про те, що на викуп пернатих збирають кошти. У дописі згадувалося наше підприємство. А оскільки ніхто не знав про переписку в месенджері, складалося хибне враження і про сам зоопарк, і про те, чи не криється за цим збором коштів якась афера.

На щастя, нам все ж вдалося з’ясувати, що Аліна Трачук (а саме вона повідомила про птахів у зоомагазині) не мала злого умислу, оголошуючи про потребу викупити малят. Тоді за вирішення проблеми взялася директорка КП Людимила Денисенко. У результаті розмови з керівництом зоомагазину досяглися домовленості про безоплатну передачу пернатих на постійне місце проживання у зоопарк. Тож уже наступного дня пташата приїхали до нас. А Аліна Трачук прийшла провідати новоселів і, як вона стверджує, кинула зібрані кошти у сумі 1280 гривень у нашу скриньку для пожертв (останнє не можемо ні спростувати, ні підтвердити, бо жоден працівник зоопарку не був при цьому присутнім) .

Вам цікаво, для чого ми це так детально розписали? А для того, щоб застерегти вас усіх від хибних дій. Бо для вирішення подібних питань потрібно діяти у правовому полі. Є ми, є контролюючі органи, до компетенції яких належить нагляд за дотриманням природоохоронного законодавства. У разі виявлення вами порушень щодо утримання тварин чи птахів необхідно звертися до них. А от нібито така добра справа, як збір коштів та викуп якоїсь живності, у кінцевому результаті призведе лише до збільшення таких примусово вилучених з при роди особин заради власного збагачення. Тут діятиме закон «є попит – буде пропозиція». І його рушієм стануть нібито добрі наміри врятувати пташа чи звіря, зібравши кошти та викупивши його.

Тож на завершення цього допису звертаємося до вас зі щирим закликом любити природу, але проявляти далекоглядність у всіх вчинках, пам'ятаючи давнюю народну мудрість , що доволі часто з добрих намірів поміст у пеклі зложений», – розповіли у зоопарку.

Читайте також: Лучани зможуть вмикати фонтани за власний рахунок

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020