Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Двоє тренерів із Луцька отримали почесні звання «Володарів чорних поясів»
Двоє тренерів із Луцька отримали почесні звання «Володарів чорних поясів»

Двоє тренерів із Луцька отримали почесні звання «Володарів чорних поясів»

12:47 07.07.2020
3010

Двом тренерам Федерації рукопашного бою Луцька та спортивного клубу «Магістр», неодноразовим переможцям чемпіонатів України з рукопашного бою та універсального бою Олексію Єфімову та Владиславу Тіпухотуву, за підсумком 3-денного іспиту вдалося успішно виконати усі кваліфікаційні нормативи майстерського ступеню І ДАНу та отримати почесні звання.

Про це інформує Департамент сім'ї, молоді та спорту Луцькради.

В період з 2 по 4 липня 2020 року в Києві проходив щорічний атестаційний іспит на виконання кваліфікаційних вимог майстерських ступенів (чорних поясів) серед тренерів з рукопашного бою та інструкторів з бойової підготовки правоохоронних органів (оскільки рукопашний бій є службово-прикладним видом спорту в усіх силових відомствах України).

Технічні вимоги до кандидатів передбачають необхідність виконання складної акробатики в елементах (в тому числі зі зброєю); комбінаторної швидкісної ударної та кидкової техніки; досконале володіння різноманітними больовими та задушливими прийомами.

А також володіти вмінням звільнитися від захватів (із фактором несподіваності), захисту з різних положень (стоячи, сидячи, лежачи) від одночасного нападу кількох супротивників, в тому числі й зі зброєю (палицею, ножем, пістолетом, автоматом); мати високу фізичну підготовку (віджимання від підлоги – 100 разів, згинання-розгинання тулубу в положенні лежачи (прес) – 100 разів, присідання з вистрибуванням – 70 разів, підтягування на перекладині – 18 разів).

В разі вдалого проходження всіх складових елементів цих кваліфікаційних вимог на кожного тренера чи інструктора, який атестується, чекають одразу десять поєдинків (спарингів) по дві хвилини кожен із різними супротивниками з обов’язковою перемогою в шести із них.

Складні технічні вимоги об’єктивно не дозволяють повсякчас усім охочим стати «володарем чорного поясу» з рукопашного бою і за всю історію розвитку цього прикладного виду спорту з часів незалежності України на Волині налічувалося менше десяти таких майстрів (й лише серед співробітників правоохороних органів).


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 серпня
Сьогодні
Вчора
04.08.2020