Лесі Українки: на учасницю «Мистецької вулиці» склали протокол

05 Квітня 2017, 19:41
2349

Про інцидент із майстринею написала користувач Фейсбуку Marianne Sorochuk.

«Муніципали вимушено виписують протокол на народного майстра.

Майстриня стверджує, що вона здійснює свою діяльність легально на підставі дозволу виданого Деп.культури (Т.Гнатів) за проектом "Мистецька вулиця".

По факту дозвіл фіктивний.

Проект не існує з 2012року, проте дозволи видавались митцям і досі. Крім того, майстри стверджують, що упр.культури регулярно збирало з учасників Проекту внески», - ідеться у дописі.





 

 

Коментарі
05 Квітня 2017, 23:34
ГНАТІВ ШАХРАЙКА<br/>ЗА 400 ТА 600ГРН ВИДАВАЛА САМОЧИННІ ДОЗВОЛИ<br/>Корупціонерка<br/>На алмін комісії була і брехала що вони не торгують а презентують
05 Квітня 2017, 23:42
такна комисии були и нихто вам не бреше закон украини про народни художни промисли почитайте стаття 6 про сприяння организации торгивли виробами народних художних промислив
05 Квітня 2017, 23:51
нихто ни за що не платив жоднои копийки и майстри диють згидно закону украини
05 Квітня 2017, 23:53
починайте з кабинетив хлопци берить владу зе сраки а не простих людей ганьба
06 Квітня 2017, 00:05
у всіх містах України можна презенувати вироби які виробив майстер своїми руками,тільки не в Луцьку,бо Луцьк,то виходить інша держава,а з майстрів хочуть зробити підприємців,але ж я не виробляю тонами ковбасу і не стала на Мисецькій вулиці і продаю її,а ми є носіями української культури ,ганьба нашим чиновникам,що живуть на Україні і не підтримують і нелюблять свою культуру,то хто ж буде любити і поважати нас
06 Квітня 2017, 00:24
Ганьба чиновникам. Знайдіть тих і оштрафуйте, хто шприци розкидає в парку і наносить сміття. Причепилися до дівчини. Циганів з автовокзалу виженіть, щоб до людей не чіплялися і гроші не просили. Ганьба.
06 Квітня 2017, 00:51
Нічого, що дозвіл фальсифікований?!!! Чи це хай так залишається?!!
06 Квітня 2017, 01:26
то хто дозвил видае людям не скажете...
06 Квітня 2017, 02:13
А у ВАЛЮТЧИКІВ дозвіл є яки стоять від ЦУМа біля 1аптекі і за 20 метрів і ні хто їх не ганяє всього за50метрів від нової Поліції. В нашуй країні ні коли справедливісті не буде.
06 Квітня 2017, 02:20
Знайшли кого ганяти! Таких майстрів одиниці в нашому місті. Краще очі відкрийте на інших! ганьба!! позор чиновникам, котрі гноблять людей, які підтримують українську культуру.
06 Квітня 2017, 10:13
А ви на фото не бачили?!
06 Квітня 2017, 12:20
Може вони ймайстрині, але ж вони торгують!. Це ж не виставка. Має бути дійсний новий дозвіл. А не за 2012р. яка-небудь бумажка.
06 Квітня 2017, 13:07
Навіть якщо і торгують, то і що з того? <br/>Людина не просить ні в кого, Вона Виробляє сувенірний продукт (Вона ВИРОБНИК, а не барига) і продає його.<br/>Вона взяла дозвіл? Взяла! І то не її проблеми, що він фіктивний, вона його на зуб мала перевірити?<br/>Понароблювали купу перепон для людини, замість того, щоб прийти до неї і оформити на місці правильні папери і дати дозвіл, то вони приперлись штрафувати. Може наша держава перейти з каральної до сервісної функції? <br/>Бюджет можна не через штрафи, а через податки наповнити. <br/>І ті розумники які скажуть, що вона не платить податки, навіть якщо і не платить, то вона йде в магазин і купує там продукти з яких і беруться податки, так що рано чи пізно всерівно ті гроші потрапляють в казну.<br/>А цигани на автовокзалі то просто жах який ніхто не помічає і мінял ніхто не помічає.
06 Квітня 2017, 13:59
Треба спочатку вести роз&quot;яснювальну роботу, встановити провила, дати час для усунення порушень, а вже потім................... ходити та штрафувати. А хто &quot;настукав&quot;??
07 Квітня 2017, 02:05
Управління культури НЕ ЗБИРАЛО з учасників Проекту &quot;Мистецька вулиця&quot;внески.В статті вказано НЕПРАВДУ!
07 Квітня 2017, 11:14
Муніципалів потрібно розігнати це є непотрібство,воно буде чіплятись до кожної бабусі щоб штрафом обкласти!!!!