«Волинь» показово познущалася з МФК «Миколаїв»

29 Жовтня 2015, 10:01
2490

ФК «Волинь» дуже серйозно віднеслася до повторного кубкового матчу із МФК «Миколаїв» – луцькі футболісти розгромили супротивника.

Про це інформує прес-служба волинської команди.

Матч видався драматичним, зважаючи на п’ять голів і два вилучення гравців із поля.

ФК «Волинь» – МФК «Миколаїв» – 5:0

28 жовтня, Кубок України, 1/8 фіналу, Луцьк, Авангард.

Арбітр – Кривоносов (Київ).

Голи: Кобахідзе (27, 83), Кравченко (34), Козьбан (46), Діденко (90+3).

Волинь (Луцьк): 1. Шуст, 90. Богданов, 15. Жуніч, 24. Горопевшек (Політило, 18), 16. Шіш, 4. Кравченко, 13. Шабанов, 11. Шарпар (к) (Герасимюк, 75), 10. Матей, 19. Кобахідзе, 89. Козьбан (Діденко, 58).

Запасні: 42. Неділько, 18. Логінов, 14. Польовий, 9. Мемешев.

Тренер: Віталій Кварцяний

МФК Миколаїв (Миколаїв): 51. Чумак (к), 2. Хохлов, 7. Берко, 13. Батюшин (Сікорський, 46), 18. Момот (Саркісян, 62), 21. Цапій, 23. Ковальов, 24. Любчак, 29. Дяченко (Кошелюк, 74), 32. Буличев, 77. Чучман.

Запасні: 25. Агаларов, 3. Бичков, 69. Лещенко, 97. Вітенко.

Тренер: Руслан Забранський

Попередження: Шабанов (42), Жуніч (52), Богданов (64) – Чучман (31), Любчак (41), Ковальов (64)

Вилучення: Чучман (67), Любчак (79).

На поле затуманеного «Авангарду» вийшов основний склад лучан, хіба через ушкодження або відновлення після травми в запасі чи поза списку 18-ти залишилися Насонов, Гуменюк, Політило і Герасимюк.

Перші 15 хвилин пройшли у розвідці, при тому, що суто небезпечних моментів більше створили гості, яким хіба скромність і скутість не дозволила відкрити рахунок. Ковальов і Берко свої нагоди втратили.

Але згодом «Волинь» притисла гостей до воріт. На 27 хвилині Шарпар витримав паузу, аби Кобахідзе уникнув офсайду, віддав пас на грузинського легіонера, і той з гострого кута пробив Чумака - 1:0.

Що казати, якщо тричі за перші 45 хвилин господарі влучили у каркас воріт. Особливо не поталанило Матею, адже за його ударами Чумак тільки спостерігав…

Вдруге господарі забили після серії масованих атак. На 34 хвилині Чумак двічі виручав своїх партнерів, але після добивання у виконанні Кравченка з кута воротарського був безсилий – 2:0.

Туман на полі посилився, а от стосовно результату гри його, туману, вже не було.

Перша атака Волині в другому таймі завершилась взяттям воріт. Кобахідзе прострілив з лівого флангу і Козьбан з лінії воротарського в один дотик переправив м'яч під поперечку – 3:0.

А вже повністю «посипався» «Миколаїв» після двох вилучень – за друге попередження пішли відпочивати Чучман і Любчак. На 83 хвилині Політило класно вирізав діагональ на Кобахідзе й Сандро в дотик увігнав м’яча над голкіпером від поперечки у ворота – 4:0. «Крапку» на доданих хвилинах поставив Діденко, який опинився з м'ячем за 10 метрів від воріт і не схибив – 5:0.

Отож, «Волинь» змела суперника, який, втім заслужив на гол престижу. Вже у п’ятницю дізнаємося суперника лучан у чвертьфіналі національного кубка.