Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дві пари наречених подали заяви про реєстрацію шлюбу через інтернет

09:08 29.10.2015
2393

Головне територіальне управління юстиції у Волинській області повідомляє, що на сьогодні в місті дві пари наречених подали заяви про реєстрацію шлюбу через всесвітню мережу.

Цю послугу можна отримати, використавши веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», який знаходиться на сайті Міністерства юстиції України, розділ «Онлайн-сервіси» (dracs.minjust.gov.ua ).

До уваги тих, хто хоче скористатися онлайн-сервісами у сфері державної реєстрації актів цивільного стану!

Фізична особа зможе подати до Луцького відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступні заяви: про державну реєстрацію шлюбу; про державну реєстрацію розірвання шлюбу; про державну реєстрацію зміни імені; про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання; про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян,або звернення щодо їх формування.

Вищенаведені заяви повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаним під час її особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану не пізніше трьох робочих днів після отримання повідомлення про результати розгляду заяви.

Одночасно, даним програмним забезпеченням передбачена можливість здійснювати сплату державного мита за послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, плату за послугу щодо видачі витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, а також оплату платних послуг, які надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Загрузка...
Коментарі
19 жовтня
Сьогодні
Вчора
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин