Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Луцька ТВК прийняла уточнені протоколи 72 дільниці

16:12 27.10.2015
2010

Виявилося, що проблема була у розбіжності кількості бюлетенів на міській виборчій дільниці №071072, яка розташована в школі № 22 на проспекті Відродження, 32.

На момент отримання бюлетенів 22 жовтня ДВК зафіксувало 2207 бюлетенів. А вже під час підрахунку голосів 25 жовтня загальна кількість збільшилась на два бюлетені, тобто, із 2207 стало 2209.

«Два «зайвих» бюлетені можна пояснити механічною помилкою. Ці два протоколи були погашені, як невикористані», – виправдовуються члени ДВК.

До речі, така ситуація виявлена у всіх трьох видах протоколів.

Присутні довірені особи кандидатів поставили під сумнів результати по цій дільниці. Зокрема вони наголосили, що акт розбіжності мав бути складений не сьогодні, 27 жовтня, а напередодні голосування.

Після з'ясування обставин, голова ТВК Леонід Будцев запропонував все таки прийняти протоколи дільниці №071072. Члени територіальної комісії підтримали таку пропозицію.

В свою чергу кандидат у депутати Михайло Шелеп, який прибув після прийняття такого рішення, обурений подібними діями членів ТВК. І наполягає на перерахунку голосів.

«Я вчора звертав увагу на те, що протоколи про підрахунок голосів на цій дільниці були привезені до ТВК у незапакованому пакеті, а це є порушенням правил транспортування», – зазначає Шелеп.

У відповідь Леонід Будцев зауважив, що ТВК у разі необхідності проголосує за перерахунок голосів на цій дільниці.

Загрузка...
Коментарі
21 лютого
Сьогодні
Вчора
19.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин