Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Тарас Шкітер
Тарас Шкітер

Людям треба дати надію, а не залякувати їх, – Тарас Шкітер 

09:40 01.06.2020
1732

Уряду варто подбати про те, аби люди мали надію на краще. Адже карантин, який місяцями триває в Україні, змусив людей жити у страху та стресі.

Про це 29 травня заявив співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Тарас Шкітер під час круглого столу, – пише Конкурент.

«Людям треба дати надію, а не залякувати їх», – озвучив Шкітер.

Таку думку розділили і інші учасники круглого столу. Зокрема співвласниця салону краси Cloud 7 Service Антоніна Лисик зауважила, що нині новини у ЗМІ переповнені негативом.

«Я не дивлюсь телевізор дуже давно, але в усіх новинах один негатив. Люди залякані. Я хочу звернутися до ЗМІ – покажіть якісь позитивні новини для людей, бо вони постійно в стресі і негативі ще більше хворіють, бояться виходити на вулицю. Треба дати людям хоч трошки позитиву», – розповіла Антоніна Лисик.

Своєю черго, керівник фітнес-центру «ФізіоФіт», відомий та визнаний в Європі фізіотерапевт, дієтолог і чемпіон Німеччини з бодібілдингу Ремі Вош додав, що депутати повинні вийти через ЗМІ і заспокоїти й дати надію людям.

«Я тут не бачу комунікації влади зі своїми громадянами, аби їх заспокоїти. Найперша мета – треба людей заспокоїти, а не ще більше роздмухувати все. Тоді люди повільно почнуть повертатися до попереднього життя», – підкреслив Ремі Вош.

Питання відсутності комунікації від влади підняв і депутат Заборольської ОТГ, власник ТзОВ «Брендборд» Сергій Ковальчук. З його слів, комунікація – це те, чого нині потребують усі люди, і в тому числі – підприємці.

На заході були присутні співзасновник Громадянського Руху «СВІДОМІ» Михайло Наход, керівник Emotion Group Оксана Руднік.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
8 липня
Сьогодні
Вчора
06.07.2020
05.07.2020