Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Компанія Nestlé прокоментувала спалах коронавірусу на підприємстві в Торчині 
Компанія Nestlé прокоментувала спалах коронавірусу на підприємстві в Торчині 

Компанія Nestlé прокоментувала спалах коронавірусу на підприємстві в Торчині 

17:20 26.05.2020
2629

На фабриці Nestlé офіційно прокоментували спалах коронавірусу.

Нагадаємо, працівники підприємства «Волиньхолдинг» у Торчині Луцького району захворіли на коронавірус. Офіційну позицію підприємства, яку повідомили у пресслужбі, подаємо нижче.

«Хоча ми докладаємо всіх зусиль, щоби забезпечити стримування поширення вірусу, сьогодні ми підтверджуємо, що отримали позитивні результати тестів на коронавірус COVID-19 для 8 наших співробітників у Волинській області.

Ми постійно стежимо за їхнім станом здоров’я. Троє працівників вже одужали , стан п'ятьох співробітників, які проходять лікування вдома або в лікарні, стабільний і вони добре себе почувають, що підтверджено лікарями. При цьому Nestlé надає всю необхідну підтримку нашим працівникам. Ми також негайно перевірили та постійно контролюємо стан здоров’я колег, які контактували з цими співробітниками, та вжили необхідних профілактичних заходів.

З моменту останнього робочого дня цих працівників була проведена процедура повної фумігації та дезінфекції приміщень. Ми дотримуємося усіх державних та міжнародних протоколів щодо дій у таких випадках. Компанія Nestlé застосовує високі та жорсткі стандарти для роботи з харчовими продуктами, а також для захисту здоров'я і безпеки працівників. Для боротьби з ризиками, створеними поширенням коронавірусу, ми впровадили на наших об’єктах додаткові заходи безпеки.

Зокрема, ми перевіряємо температуру людей на вході та протягом робочих годин, забезпечуючи при цьому використання відповідних заходів індивідуального захисту (наприклад, масок), миття рук та використання дезінфікуючих засобів, дотримання правил соціальної дистанції в зонах спільного користування та роботи, а також регулярну й часту дезінфекцію виробничих площадок.

Наразі ми продовжуємо вживати заходів, аби захистити наших працівників, партнерів та громади, в яких ми ведемо свою діяльність», – прокоментували на підприємстві.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Споживач

02:50 27.05.2020

ТО В МАЙОНЕЗІ ТА СОУСІ Є КОРОНАВІРУС ЧИ вже НЕМАЄ

Пересічний

02:52 27.05.2020

Склад прдукту має бути вказаний на упаковці

Покупець

20:43 28.05.2020

То тепер коронавірус входить до складу майонезу

16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2020