Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Луцьку молодь запрошують поспілкуватись із провідними експертами
Луцьку молодь запрошують поспілкуватись із провідними експертами

Луцьку молодь запрошують поспілкуватись із провідними експертами

14:30 27.05.2020
1804

27 травня о 18:00 відбудеться онлайн-розмова із експертами від Молодіжного центру Волині та Мережі захисту національних інтересів «АНТС».

До участі у онлайн-розмові запрошують студентів та молодь, яка хоче дізнатись більше про міжнародна політику, екологію і місцеве самоврядування від експертів. На розмові будуть обговорюватись такі теми: міжнародна політика, екологія і місцеве самоврядування. Про це повідомляють організатори.

На нашій зустрічі виступлять троє експертів.

Одна із них Ганна Гопко – голова правління Мережі «АНТС», експертка у галузі міжнародних відносин. Українська громадська діячка і журналістка, народна депутатка України VIII скликання. Вона є головою Комітету Верховної Ради у закордонних справах. Консультантка секретаріату Рамкової Конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну (Женева), член Опікунської Ради НДСЛ «Охматдит», Координаторка Коаліції громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну».

Про проблеми екології говоритиме Остап Єднак – український громадський діяч. Він є позафракційним народним депутатом Верховної Ради України VIII-го скликання. Секретар комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики. Активіст Громадського сектору Євромайдану, співкоординатор Реанімаційного пакету реформ (РПР).

Говоритимемо про місцеве самоврядування із Юлією Вусенко – секретарем Луцької міської ради у 2015-2017 роках. Кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Східноєвропейського національного університету в Луцьку.

«Чому ми організовуємо цю онлайн-розмову? Це можливість молодим людям дізнатись інформацію від експертів та знайти мотивацію для власних ініціатив!» – повідомляють організатори.

Реєструйтесь, щоб отримати доступ до розмови.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2020