Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Електролінія, де попікся луцький підліток, має напругу до 29 тисяч вольт
Електролінія, де попікся луцький підліток, має напругу до 29 тисяч вольт

Електролінія, де попікся луцький підліток, має напругу до 29 тисяч вольт

11:19 20.05.2020
1811

Лінія електропередач, де травмувався 15-річний хлопець, знаходиться неподалік автомобільного мосту на залізничному вокзалі Луцька.

Як розповів Суспільному заступник начальника залізничної станції «Луцьк» Павло Караїм, над вагонами, де стрибав хлопець, електролінія має напругу до 29-ти тисяч вольт.

Нагадаємо, 17 травня, близько 3:00 хлопець отримав травми внаслідок удару електричним струмом. Підліток обпік 40% тіла.

Павло Караїм каже, про травмованого хлопця дізналися вже вдень, від правоохоронців, які прийшли до залізничників.

«Якщо знаходитися до контактного дроту ближче, ніж на 2 метри, то людину або вбиває, або вона горить неповністю, або просто відкидає дугою. Залежно, де людина була, як взялася, чим доторкнулася», – каже Караїм.

Зі слів Павла Караїма, на залізничній станції підлітки травмуються не вперше. Останній випадок стався у жовтні 2018. Тоді обгоріли двоє хлопців 19 та 14 років, які хотіли зробити селфі на вагоні потяга.

«У таких випадках, ми просто викликаємо працівників поліції. Тому що наші працівники виходять – а дітей вже немає. Важко зловити їх на місці і довести, що цей факт був», – зауважує заступник начальника залізничної станції «Луцьк».

До обіду 18 травня травмований Сашко перебував у обласній дитячій лікарні. Там оперувати обпеченого підлітка не ризикнули, каже завідувач відділення анестезіології Юрій Радчук.

«Пацієнт поступив у свідомості, в стані опікового шоку, була надана протишокова терапія. Для подальшого лікування перевели в опіковий центр Луцької міської клінічної лікарні», – розповів медик.

Як розповів керівник обласного опікового центру Роман Трач, Сашкові зробили успішну операцію з видалення відмерлих тканин. У нього – глибокий опік грудної клітки. Пересадити шкіру підлітку зможуть за 7-10 днів. Протягом цього часу від буде госпіталізований. Скільки часу триватиме відновлення дитини, лікар не прогнозує.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 червня
Вчора
01.06.2020
31.05.2020