Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Луцькі батьки можуть «записувати» своїх першачків до школи онлайн 
Луцькі батьки можуть «записувати» своїх першачків до школи онлайн 

Луцькі батьки можуть «записувати» своїх першачків до школи онлайн 

12:11 15.05.2020
1582

Цього року до першого класу у луцькі школи піде більше трьох тисяч дітей, а це, приблизно, така кількість, як торік.

Перших класів сформують 109. Про це розповіла начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко, – пише Суспільне.

Записати дитину на навчання можна не тільки в школу, яка закріплена до району за місцем проживання, – каже головна освітянка міста.

«Коли батьки виявляють бажання щоб дитина вчилася в іншому закладі, вважаючи, що так буде зручніше, то батьки можуть подавати заяви туди, але діти не з прив’язкою до мікрорайону можуть бути зараховані тільки на залишкові місця. Процедуру жеребкування кожна школа визначає так, як зручно: чи ящик з номерами, чи барабан, який крутиться», – розповіла Лещенко.

У Луцьку батьки майбутніх першачків можуть онлайн подавати заяви на навчання дітей до шкіл, – розповідає директорка школи-колегіуму № 11 Наталія Гаць.

Торік, каже директорка, прийом заяв тривав з 1 березня до 31 травня. Цього року процес призупинили з 12 березня у зв’язку із карантином. Відновили реєстрацію майбутніх учнів із квітня в електронній формі.

«Зараз ми приймаємо діток, які проживають в мікрорайоні навчального закладу, це першочергові зарахування, потім зараховуємо діток, чиї сестрички та братики навчаються у нас, далі дітей працівників нашого навчального закладу», – розповіла директорка.

Мама майбутнього першокласника, шестирічного Артема, Оксана Карачун розповіла – документи сина до школи оформила онлайн.

«Можна зайти на сайт школи, там є електронна адреса, заява, яку ми написали – так проходила реєстрація в школу. Як закінчиться карантин, то в нас буде час повністю донести документи», – поділилася мама.

У Луцькій школі №11 запланували відкрити чотири перші класи. Нині на електронну адресу закладу надійшло 84 заяви від батьків майбутніх першокласників.

Читайте також: Жителька Підгайцівської ОТГ стала матір'ю-героїнею

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
3 червня
Вчора
01.06.2020
31.05.2020