Луцькі школярі отримали грошові винагороди за найгарніші писанки
У Луцьку підбили підсумки конкурсу «Писанковий дивосвіт».
Цьогоріч, у зв’язку з карантинним режимом, міський конкурс «Писанковий дивосвіт» відбувся у форматі онлайн. До участі у конкурсі зголосилася 51 дитина. Про це йдеться на сайті Луцькради.
Члени журі конкурсу, яке очолила Ольга Каленюк, оглянувши 250 конкурсних робіт, визначили переможців та відзначили роботи окремих учасників.
Гран-прі (грошова винагорода 700 гривень): Алевтина Мельничук (3 вікова категорія, викладач Конська В. П., Луцька художня школа).
Диплом І-го ступеня (грошова винагорода 600 гривень):
- Соломія Близнюк (2 вікова категорія, викладач Діхтярук С.М., Луцька художня школа);
- Дар’я Братанова (3 вікова категорія, викладач Салинська Л.А., Луцька художня школа);
- Дарина Клюй (3 вікова категорія, викладач Манько Л.Л., Луцька художня школа).
Диплом 2-го ступеня (грошова винагорода 500 гривень):
- Марко Дячук (1 вікова категорія, викладач Палій С.М., Луцька художня школа);
- Тетяна Артюшенко (2 вікова категорія, викладач Конська В.П., Луцька художня школа);
- Марія Понк (2 вікова категорія, викладач Конська В.П., Луцька художня школа);
- Уляна Дручок (3 вікова категорія, викладач Гаврилюк І.М., Луцька художня школа);
- Марія Бакун (3 вікова категорія, викладач Замкова В.С., Луцька художня школа);
- Вікторія Радюк, (3 вікова категорія, викладач Манько Л.Л., Луцька художня школа);
Диплом 3-го ступеня (грошова винагорода 400 гривень):
- Анна Конопліцька (1 вікова категорія, викладач Палій С.М., Луцька художня школа);
- Олександра Худицька (1 вікова категорія, викладач Діхтярук С.М., Луцька художня школа);
- Діана Жердецька (2 вікова категорія, викладач Замкова В.С., Луцька художня школа);
- Дарина Іщук (2 вікова категорія, викладач Конська В.П., Луцька художня школа);
- Дарина Пилипчук (2 вікова категорія, викладач Манько Л.Л., Луцька художня школа);
- Юлія Пилипчук (3 вікова категорія, викладач Гаврилюк І.М., Луцька художня школа);
- Христина Корець (3 вікова категорія, викладач Івашків Г.М., Луцька художня школа);
- Катерина Шевчук (3 вікова категорія, викладач Манько Л.Л., Луцька художня школа);
- Людмила Жаловага (3 вікова категорія, викладач Манько Л.Л., Луцька художня школа).
Номінація «Оригінальність» (грошова винагорода 300 гривень):
- Віра Бурлакова (2 вікова категорія, викладач Замкова В.С., Луцька художня школа);
- Арсен Михальчук (1 вікова категорія, викладач Палій С.М., Луцька художня школа);
- Софія Музичка (2 вікова категорія, викладач Діхтярук А.С., Луцька художня школа).
Номінація «Традиційна писанка» (грошова винагорода 300 гривень):
- Владислава Єрмолай (2 вікова категорія, викладач Ядчук-Богомазова Т.С., Луцька художня школа);
- Софія Романюк (3 вікова категорія, викладач Довгалюк Ю., Млинівська художня школа).
Номінація «Творча інтерпретація» (грошова винагорода 300 гривень):
- Дарина Власюк (2 вікова категорія, викладач Діхтярук А.С., Луцька художня школа);
- Анастасія Бицюк (2 вікова категорія, викладач Мельник І., Луцька гімназія № 4);
- Катерина Негодюк (2 вікова категорія, викладач Мельник І., Луцька гімназія № 4).
Номінація «Наймолодший учасник» (грошова винагорода 300 гривень) : Єлизавета Матох, 10 років, Луцька гімназія № 4.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром