Сон, голі тіла і «сємки»: як лучани вболівали за «Волинь»

Луцьк приймав у себе вдома донецький «Шахтар». Вечір поєдинку розпочався позитивно, усіх глядачів налаштовувала на гру гарно підібрана українська музика, що лунала з колонок.

Гра відбулась 5 березня на стадіоні «Авангард».

Помітно, що серед волинян любителів футболу багато. На початок гри центральні сектори були повністю заповнені.

1

Матч із лідером чемпіонату показав, що лучани й справді засвоїли помилки першої весняної гри.

«Хрестоносці» чудово витримували дисципліну позаду. Навіть не намагаючись боротися з «Шахтарем» за ініціативу, підопічні Віталія Кварцяного не давали гостям створювати потужні атаки.

Донеччани не мали змоги вільно розігрувати комбінації, але вдавалися до ударів з середньої та далекої відстані. Та жоден з них у рамку воріт не потрапляв. Єдиний момент у першому таймі гості створили після стандарту.

1

Після подачі кутового Олександром Кучерем м’яч потрапив у стійку. Тайсон зміг швидко підключитись і відправити м’яч у сітку. Та виявилось, що він був у положенні поза грою, тому гол не зарахували.

Під кінець перших 45 хвилин волиняни мали шанс змінити рахунок з нулів на свою користь. Наполеглива гра Редвана Мемешева на чужій половині поля ледь не принесла очікуваного гола.
Невиправдані очікування на рахунок 1:0 засмутили глядачів. Та у хвилини смутку завжди допоможуть «сємки»:

Що ж, рухаємося далі, пресуючи донеччан на їхній території. Мемешев разом з партнером змусив П’ятова помилитись. Голкіпер «Шахтаря» відпустив м’яч прямо на набігаючого Петрова, але, не зорієнтувавшись, нападник луцької команди пробив прямо у воротаря.

На початку другого тайму гості значно додали у швидкості, що ускладнило роботу захисту «Волині». Лучани просто не встигали зупиняти усі атаки «Шахтаря». І лишалась одна надія – Неділько
Він впевнено парирував удар Срни, дістав м’яч під поперечкою, який послав Бланко-Лещук.

Голкіпер «Волині» виявився непробивним і коли Марлос на 64-й хвилині прострілив у штрафний майданчик, а Бланко-Лещук пробив у ворота метрів з семи.

На матчі ніхто не сидів, склавши руки, постійно лунали патріотичні гасла та пісні про рідну Волинь під ритм барабанів. Майоріли прапори із волинською символікою, світились ліхтарики, відчувався єдиний дух команди і вболівальників.

1

1

1

Після першого тайму ворота господарів опинились у ще більшій небезпеці. Після декількох впевнених атак донеччани все ж таки забивають перший гол. Вийшовши один на один з голкіпером, Тайсон виконав простріл у бік воріт.

Хоч відібрати м’яч в опонента Неділько не зміг, але зробив усе, щоб поставити його у максимально незручне становище. Адже перед тим, як потрапити у ворота, м’яч потрапив у Логінова, від нього в Коваленка, від Коваленка у стійку, а вже тоді – у ворота.

1

Таким непростим був єдиний гол у цьому матчі. Донеччани мали ще кілька нагод, але жодну не довели до пуття. «Волинь» же більше не створювала гострих атак.

Попри поразку, футболісти й вболівальники трималися молодцями.

До речі, про вболівальників: вони бувають ну зовсім різними.

До прикладу, комусь потрібно бути на мінімальній відстані до футболістів.

Хтось є надто передбачливим: «А раптом почнеться дощ?»

1

У когось завтра 4 пари, і сон приходить сам по собі.

Зламана рука – також не перешкода відвідати матч!

1

Хтось є постійним затійником масових гасел та пісень.

1

А у когось вже літо!

Хтось побився об заклад, що посеред матчу одягне футболку, яку подарувала Ірина Федишин.