Федорова: лучанку обурили відкриті вікна квартир

02 Березня 2017, 10:54
4205

Лучанка написала гнівний пост у соцмережі про те, що деякі мешканці міста дозволяють собі відкривати вікна на вулицю.

Про це Алла Барташук повідомила на сторінці «Наш Луцьк» у Фейсбуці.

«Луцьктепло доганяє січневу ціну 42.66 гр за кв.метр за рахунок мешканців квартир по вул. Федорова. Усі вікна на верхніх поверхах відкриті – гріємо повітря на вулиці», – пише вона й додає світлини з «місця злочину».

Нагадаємо, 28 лютого у Луцьку була зафіксована рекордно висока температура повітря.

Коментарі
02 Березня 2017, 13:19
То що тепер навіть провітрити квартиру не можна Люди вже зовсім здуріли
02 Березня 2017, 13:21
Мабуть, ця пані не чула про елементарні санітарні правила. Зима не привід дихати застояним кімнатним повітрям.
02 Березня 2017, 13:28
Як "лучанці" не має що робити ,то хай дихає спертим повітрям .,Незабаром будуть обурюватись це якоюсь дурнею Чому не обурюється страшними тарифами та знущанням з народу? Незабаром людям дихати заборонять,тоді "лучанці " буде добро.Жовчна людина.
02 Березня 2017, 13:52
Я мешкаю на 9 поверсі і в квартирі доволі гаряче і вікна в мене відкриті були всю зиму. Відкриті вікна це справа кожного,злочину ту не бачу. І причини обурення також.
02 Березня 2017, 14:10
У нас теж всю зиму відкриті вікна у всіх кімнатах .Кожен день , тому що -ну дуже тепло . І тепер питання про утеплення будинку... Навіщо ? І що це дасть ? До речі , мали могу подивитись стан будинків, де темперптура сягає -40. Жодного утепленого будинку.... Смішно? Ні , це ми дурну робот робимо , і платимо занеі своіми кровними...
02 Березня 2017, 17:56
А чому не встановити, щоб температура в квартирах була +18 градусів, щоб батареї не жарили і в квартирі було +25. Щоб не ходити в шортах і футболках по квартирі серед зими.
02 Березня 2017, 18:51
Здохни
02 Березня 2017, 19:46
В нашому будинку встановлено лічильник обліку тепла. Зимою температура більше 21 градуса не піднімалась. Але я завжди відкриваю вікно. Проте в моїх колег, де немає лічильників - температура 25 градусів - ось вони за це і платять.
02 Березня 2017, 23:36
Одного не розумію я плачу за тепло а що я з ним роблю мені кажется сусідів не повинно хвилювати.Я заплатила заходила відкрила вікна захотіла задихнулась в тій квартирі.Цікаво "лучанка"сама за тепло платить?
03 Березня 2017, 01:32
<p>Долбо**ізм якийсь .Право кожного що робити з його вікнами</p>