Відлуння Радянського Союзу: як лучани стають у черги за дешевим «секондом»

28 Лютого 2017, 11:51
3899

Поблизу Старого ринку лучани займають черги до магазину з секонд-хендом ще задовго до відкриття.

Про це пише Світлана Кома у виданні «Волинська газета».

«Якщо для представників різних релігій святковими чи вихідними вважаються п’ятниця, субота чи неділя, то для великої кількості доведених до зубожіння лучан та гостей міста одним із найсвітліших днів їхнього існування вже не один рік став вівторок.

Все пояснюється просто. В розташований якраз навпроти Старого базару (колись – «Колгоспного») магазин вживаних речей якраз у цей день тижня привозять нову партію зібраного за кордоном беушного одягу, взуття та іншого «краму». Оскільки підходящого товару небагато, а бажаючих його купити немало, то знаючі клієнти займають чергу ще задовго до відкриття крамниці. Так і стоять гуртом, гріючись фізично і морально…

«Добролась Україна до самого краю…», – влучно сказав поет, чий день народження за тиждень відзначатимемо…» - констатує авторка.


 

Коментарі
28 Лютого 2017, 14:05
позор це я бачив при ссср
28 Лютого 2017, 14:06
так то ще невелика)
28 Лютого 2017, 14:13
автор ти спочатку розберись в ситуації, а вже потім пиши такі емоційні статті, типу довели країну і т.д т.п...більшість цих людей купують ці речі для подальшого перепродажу на тому ж старому ринку за більшою ціною....і доречі..там є дуже багато цікавих речей, які купують і люди середнього класу..так що не роби завчасних висновків
28 Лютого 2017, 14:20
Про це пише Світлана Кома у виданні «Волинська газета». Хто дав право цій Комі взагалі щось писати. Завтра піду сфотографую черги на Секонди у Польщі і покажу що це звичне явище у Європі. З тебе Світлано буде більше користі на лінії в Кромберзі, ніж в журналістиці.
28 Лютого 2017, 14:22
ахахах))) 100%) стаття рівень 3 класу
28 Лютого 2017, 15:36
&quot;Зубожіння&quot;???<br/>Жлоби і бики, а не зубожіння.
28 Лютого 2017, 16:01
це украінське світле майбутне
28 Лютого 2017, 18:46
До чого Кома приплела Радянський Союз, в чому почула його відлуння?
28 Лютого 2017, 19:28
Це в черзі бізнесмени з старого ринку.
28 Лютого 2017, 21:41
Це не відлуння Радянського Союзу, а наше, на жаль, сьогодення...
01 Березня 2017, 00:48
То хай ще напише де за совєтів секонди були? Чи я не правий?
01 Березня 2017, 15:44
Тоже мені сенсацію відкриває...на секонді за 400грн ти одінеш всю сімю а на ринку чи в магазині за такий самий кошт тільки кофтину купиш іто на секонді одяг якісніший відслужить не один рік...