Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Які зміни у Луцькому геріатричному центрі викликав карантин
Які зміни у Луцькому геріатричному центрі викликав карантин

Які зміни у Луцькому геріатричному центрі викликав карантин

17:27 25.03.2020
1399

Розповіли, як працює Луцький геріатричний пансіонат у мовах карантину.

Так, у медзакладі нині перебуває 148 підопічних, майже 80 з них прикуті до ліжка. Проживають тут важкохворі, люди з інвалідністю, пенсіонери, які не мають родичів. Про це йдеться в сюжеті Суспільного.

Директорка закладу Алла Гнатюк розповіла: через карантин обмежили рух по території і будівлі пансіонату мешканців та працівників. Зі слів директорки, заклад дезінфікують.

«Видані для працівників захисні маски, деззасоби для рук, рукавички. При вході у житлові приміщення змочені ганчірки розчином хлорки, які міняються щогодини. Протираються тверді поверхні: ручки дверей, перила, поручні, де йде контакт з руками. Маніпуляційні обробляються. Вже третій день ми обробляємо розчином гіпохлориду натрію вулицю, асфальтовану поверхню, будівлю при вході», – запевняє очільниця центру.

Алла Гнатюк каже: щодня, двічі на день, мешканцям та працівникам пансіонату вимірюють температура тіла. Частина працівників пішли у відпустки.

«У нас залишилися працювати ті, що безпосередньо обслуговують наших мешканців. Це медичний персонал, середній і молодший, працівники кухні. Усі інші пішли у чергову відпустку, тобто обмежили доступ і спілкування з нашими мешканцями. Також забезпечили повноцінне харчування, додали фрукти, лимони, перепелині яйця, щоб імунітет був кращий, щоб боротися з цією інфекцією», – розповіла Алла Гнатюк.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
4 квітня
Вчора
02.04.2020
01.04.2020