Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Луцьку запрацював центр допомоги на час карантину
У Луцьку запрацював центр допомоги на час карантину

У Луцьку запрацював центр допомоги на час карантину

16:45 24.03.2020
1917

Розпочав роботу тимчасовий оперативний центр для організації допомоги пільговим категоріям громадян – мешканцям Луцької об'єднаної територіальної громади.

Центр функціонуватиме від 24 березня до особливого розпорядження, тобто завершення карантину. Про це йдеться на офіційній сторінці Луцькради.

Як розповів радник міського голови Ігор Поліщук, основна мета роботи центру - прийом телефонних звернень, надання консультацій, забезпечення комунікації та надання допомоги пільговим категоріям громадян, що опинилися у скрутних життєвих обставинах, шляхом доставки продуктових наборів, у випадку нагальної потреби.

«В оперативному центрі одночасно працюватимуть п'ять спеціалістів із числа працівників міської ради, які будуть приймати телефонні дзвінки та надавати консультації громадянам з числа пільгових категорій, а також волонтери, які будуть здійснювати, у разі необхідності, виїзд до заявника додому та доставку продуктових наборів», – зазначив Ігор Поліщук.

Для уникнення випадків шахрайства та надання допомоги тим, хто її потребує, спеціалісти центру мають доступ до усіх баз даних, щоб перевіряти пільговий статус заявника та інші обставини, вказані ним.

Телефон гарячої лінії тимчасового оперативного центру - 20-30-03 зі стаціонарного телефону або 0332 20-30-03 з мобільного.

Центр працюватиме щоденно без перерви та вихідних з 08:30 до 17:30.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
4 квітня
Вчора
02.04.2020
01.04.2020