Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Луцький «Богдан» може припинити роботу
Луцький «Богдан» може припинити роботу

Луцький «Богдан» може припинити роботу через нестачу комплектуючих з Європи

11:23 24.03.2020
1705

Луцький автозавод «Автомобільної компанії «Богдан Моторс» працює в штатному режимі, вживаючи додаткових заходів безпеки для працівників.

Йдеться на фейсбук-сторінці підприємства.

У виробничій програмі поточного періоду передбачили виготовлення сучасного транспорту для Києва і Харкова згідно раніше укладених контрактів. Окрім того, на завершальному етапі – виготовлення новітнього, повністю електричного автобуса «Богдан Е70110».

Однак, за словами директора заводу Дмитра Писаного, виробництво може зупинитися через нестачу комплектуючих з Європи.

«Карантинно-епідеміологічні заходи, які вживають європейські країни, вносять певні корективи. Всім відомо, що продукцію «Богдану» виготовляють виключно з українських і європейських комплектуючих. Враховуючи це, і у випадку певних рішень українського Уряду, ми змушені будемо зупинити виробництво», – заявив Писаний.

Нагадаємо, напередодні «Богдан Моторс» звернулась до мерів міст та Уряду України із закликом надати гарантії закупівлі транспорту виключно у українських виробників для недопущення колапсу в економіці держави після зняття карантину.

Як вже повідомляли, ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» тільки в минулому 2019 році спрямувала до бюджетів та соціальних фондів всіх рівнів 384,5 мільйона гривень у вигляді податків та зборів.

Читайте також: Як створюють перший електробус від «Богдан Моторс»

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
4 квітня
Вчора
02.04.2020
01.04.2020