Нардеп від «Самопомочі» обіцяє зменшити податки*

16 Жовтня 2015, 17:51
2293

15 жовтня у Луцьку відбулася прес-конференція народного депутата України, голови Виконавчого комітету політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», заступника голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності Олега Лаврика.

Під час заходу голова нардеп розповів про те, як реформа децентралізації вплине на розвиток місцевих громад Волині.

«Питання децентралізації - одне з найбільш ефективних сьогодні. Іншого напрямку для запуску міст та для вивільнення з економічної кризи немає», - заявив Лаврик.  

Нардеп зауважив, що вже у 2015 році міста обласного значення отримали на 30-40% більше надходжень до своїх бюджетів. Усі ці кошти мери та депутати місцевих рад мали можливість спрямувати на розвиток інфраструктури, закладів освіти, ДНЗ, медичних закладів.

Також «Самопоміч» пропонує й інші кроки децентралізації зокрема у системі оподаткування, серед яких – податок на доходи фізичних осіб.

Одним із найважливіших питань «Самопомочі» є зменшення податкового тиску на бізнес в якості зменшення розміру самого податку. Депутати пропонують об’єднати ПДФО та ЄСВ. Наразі ставка цих двох внесків становить 56%, натомість члени політичної партії пропонують наступного року зменшити її до 29%, ще через рік – до 25%.


 

Коментар
05/08/2021 Четвер
05.08.2021
04.08.2021