Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Система БПД надаватиме допомогу дистанційно
Система БПД надаватиме допомогу дистанційно

Система безоплатної правової допомоги надаватиме послуги дистанційно

11:58 23.03.2020
2648

З 23 березня 2020 року і до завершення карантину система безоплатної правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги.

У цей період система БПД надаватиме правові послуги дистанційно. Ці заходи передбачені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги від 20 березня №128-аг «Про організацію роботи з громадянами на період карантину». Про це повідомили на сайті Луцькради.

Тимчасова зміна режиму функціонування системи БПД пов’язана із загостренням ситуації щодо поширення коронавірусної інфекції. Для запобігання поширенню COVID-19 в Україні до 3 квітня ввели карантин з низкою обмежень.

«Система безоплатної правової допомоги переходить на дистанційну роботу. Ми це робимо задля безпеки здоров’я та життя наших клієнтів і працівників. Дуже просимо людей залишатися вдома. Правову допомогу від держави кожна людина може отримати дистанційно. Для цього система БПД використовує усі доступні нам способи – офіційні вебсайт та сторінки у соцмережах, електронну пошту та телефонний зв’язок», – зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

Відповідно до наказу, з 23 березня на час дії карантину призупинили особистий прийом громадян посадовими особами і працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання БВПД. Призупинено також надання адресної безоплатної первинної та вторинної правової допомоги працівниками місцевих центрів.

Безоплатна первинна та вторинна правова допомога надаватиметься із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій та з використанням скриньок для кореспонденції.

Надати необхідні документи можна через спеціально обладнані скриньки для кореспонденції або електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти місцевих центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД.

Щоб отримати юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань:

- зателефонуйте на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103

- поставте запитання у месенджер Фейсбук-сторінки

- напишіть на електронну пошту найближчого місцевого центру (адреси можна дізнатися на сайті системи БПД)

- прочитайте правову консультацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога»

- поставте запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД

- скористайтеся правничою вікіпедією WikiLegalAid

«Кожній людині варто памʼятати, що карантин – це не перешкода для отримання правової допомоги від держави. Система БПД працює у посиленому режимі, консультує громадян і допомагає вирішити правові питання», – повідомляють фахівці.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
24 листопада
Вчора
22.11.2020
21.11.2020