Лучанина здивувала сума, яку громада міста витратила на поховання Миколи Романюка

15 Лютого 2017, 07:51
7612

На поховання передчасно померлого міського голови Миколи Романюка владою був передбачений кошторис у 170 тисяч гривень.

На це звернув увагу лучанин Геннадій Хомутінкін на своїй сторінці у Фейсбук.

«...більше за все сколихнула мене сума за помінальний обід: 114000 грн. Це що все місто прийшло їло, чи це стільки упирєй чиновницьких з'їло наші гроші, гроші міста», – обурюється чоловік.

На підтвердження своїх слів він посилається на розпорядження Луцького міського голови про організацію поховання луцького міського голови № 67 від 03.02.2017 р., додаток №2.

2

 

 

 

Коментарі
15 Лютого 2017, 10:15
То не велика сума. Ця людина достойна більшого
15 Лютого 2017, 10:16
Не повинні Ви дивитись на вариість обіду і на інші розцінки, на таких речах не заробляють.Ті хто був на обіді то звичайні люди, які прийшли віддати останню шану Миколі Романюку
15 Лютого 2017, 11:33
думаю, що Микола Романюк (нехай спочиває з Богом), втішений був би іншим... він залишити справи добрі- мріяв, щось не встиг, скоріше за все.... а "поминальний обід"??? це що, роздали людям, щоб пам'янули? а "колива з рибою=хлібом" не встачило б... від того, яким багатим буде обід (якщо це сімейні кошти - питань немає, хоч ікру чорну додому всім, хто прийшов), а за рахунок громади? стидно, шановні депутати- а скинутися, як це роблять люди, які обрали вас ЇМ служити, не пробівали??? Совок і в мізках, і в ...кістках, даруйте...
15 Лютого 2017, 12:36
Багато людей роботою, волонтерством роблять для громади дуже багато справ. Що ж такого зробив Романюк? А, якщо і зробив, то за чиї гроші? Він не був бідною людиною. Є справді бідні, яким немає за що поховати родича. Але, розраховувати потрібно тільки на свої сили. Не повинно так бути. Як жили за чийсь рахунок при владі, так і помирають.
15 Лютого 2017, 12:48
До Катерини. Питання кошторису на поминальний обід ніяк не відноситься до роботи Миколи Романюка на посаді міського голови. Це питання до чиновників, які ці гроші роздерибанили під таким приводом(((. Ну звичайно, якщо це дійсно так і це не ФЕЙКОВИЙ КОШТОРИС!. Бо зараз за місце мера будуть самі ж чиновники поливати один одного брудом. Тільки не трогайте Миколу Ярославовича , він був справжнім господарем міста. Нехай спочиває з миром!
15 Лютого 2017, 13:15
Нехай спочиває з миром!! М.Я. не був бідною людиною, колеги і друзі, як це прийнято, повинні були скинутися, допомогти сім'ї матеріально у тяжку хвилину і не робити сім'ї такої ганьби. Сім'я ж просить не чіпати імені покійного. ГАНЬБА ЧИНУШАМ!!!!!
15 Лютого 2017, 16:23
Він достойний тільки того,що заслужи у Бога. Якщо ти олігарша,думаєш,що чим більше тут нагребеш, чи так за мільйон поховають,відкупися перед Богом.Ні.Глибоко помиляєшся.Горіти будеш у пеклі.За нього не гроші потрібні зараз,чим шикарніші похорони зробити, а молитися,молитися за прощення гріхів.Бо всі олігархи і можновладці,злодії всі великі грушники,які зробили нас рабами,щоб самим збагатитися.
16 Лютого 2017, 02:04
Цікаво скільки виділяють грошей на атошників????
17 Лютого 2017, 17:19
Чого це романюка ховали за державні кошти. Багато зробив? Це ще питання... А накрав стільки, що його сім'я могла поховати в золотій труні . ганьба всім чиновникам . цей похорон - відверте відмивання грошей всіх мерівських сраколизів і злодіїв