У Луцьку провели «О-тур 2017»

14 Лютого 2017, 10:43
2183

Вже традиційно в зимовий період, 12 лютого, на території Луцької ЗОШ І-ІІІ ст. № 16 відбулися змагання зі спортивного орієнтування та спортивного туризму «О-тур 2017».

Учасники змагань продемонстрували свої вміння та навички зі спортивного орієнтування на дистанції змагань «За вибором» та з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод», інформує сайт Луцької міської ради.

У змаганнях зі спортивного орієнтування прийняли участь 83 спортсменів з міста Луцька та Луцького району.

Змагання зі спортивного орієнтування проводились у чотирьох вікових групах, окремо серед хлопців та дівчат. Найспритнішими на дистанції змагань «за вибором» серед хлопців стали Брик Юрій (с. Гірка Полонка), Кучулап Сергій (ЗОШ І-ІІІ Ст. №19), Мироненко Максим (НВК №9), Кучулап Максим (ЗОШ І-ІІІ ст. №19). Впевнену перемогу серед дівчат здобули Остапчук Тетяна (с. Гірка Полонка), Фесик Марія (ЗОШ І-ІІІ ст. №20), Черняк Катерина (с. Боратин), Шинкарук Тетяна (ЗОШ І-ІІІ ст. №16).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами міського центру туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради та медалями від управління освіти Луцької міської ради.