Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Луцьку презентують факсимільні видання старовинних книг
У Луцьку презентують факсимільні видання старовинних книг

У Луцьку презентують факсимільні видання старовинних книг

16:18 06.03.2020
699

У Луцьку відбудеться презентація факсимільних видань проєкту «Повертаємо в Україну культурну спадщину»: Холмського Євангелія XIII ст., Лавришівського Євангелія XIV ст., Реймського Євангелія ХІ ст., Віденського Октоїха ХІІ ст.

Представлятимуть видання 10 березня о 15:00 у Музеї Волинської ікони. Факсиміле здійснили у видавництві «Горобець» (Київ) протягом останніх років. Про це повідомляють у прес-службі музею.

Захід проходить у рамках культурологічного проєкту «Холмська Чудотворна ікона Божої Матері. 20 років у Музеї волинської ікони», в ознаменування двадцятиріччя передачі Холмської Чудотворної ікони Божої Матері під опіку держави і повернення реліквії до духовного життя України.

З 2009 році видавництво «Горобець» започаткувало програму «Повертаємо в Україну культурну спадщину». У партнерстві з Національним заповідником «Софія Київська» і за сприяння Українського культурного Фонду пройде презентація проєкту у Музеї волинської ікони.

«Створюючи видання факсимільного типу, залучені у програмі професіонали повертають середньовічні рукописні пам’ятки, що знаходяться за межами України. Завдяки подвижницькій співпраці видавців, науковців, Українського культурного Фонду, меценатів, безцінні пам’ятки рукописної спадщини стають доступними дослідникам і усім небайдужим, хто цікавиться історією та культурою», – йдеться у повідомленні.

У презентації візьмуть участь Ганна Горобець – директорка ТОВ «Видавництво «Горобець», науковці, священнослужителі, музейники, діячі культури Волині.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
9 квітня
Вчора
07.04.2020