Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Показники лічильника газу волиняни можуть передати онлайн до 5 березня

16:13 28.02.2020
704

Споживачам газу необхідно зафіксувати показники газового лічильника станом на 1 число і передати ці дані газовій компанії з 1 по 5 число місяця, наступного за розрахунковим.

Розрахунковим періодом за спожитий газ визначено календарний місяць. Аби по кожному домогосподарству зафіксувати фактичні обсяги споживання природного газу і коректно сформувати нарахування в квитанціях, газорозподільній компанії потрібно щомісячно отримувати дані побутових лічильників, повідомляють у «Волиньгазі».

Споживачам, які не передадуть показання до 5 числа, обсяг споживання визначатиметься на рівні планового місячного об’єму на відповідний період, що розраховується виходячи з профілю споживача.

Сьогодні побутові споживачі природного газу мають можливість передати показання до АТ «Волиньгаз» декількома способами, в тому числі і дистанційними, що значно полегшує і прискорює обмін даними:

§ через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього треба за реєструватися або увійти до кабінету, якщо споживач вже зареєстрований;

§ зафіксувати показання в мобільному додатку 104 Mobile;

§ за допомогою чат-боту 104 Mobile Light нового додатку для iPhone;

§ за допомогою чат-боту 7104ua у месенджері Viber;

§ смс на короткий номер 7104 у наступному форматі: номер особового рахунку (10 цифр), пробіл, показання лічильника (5 цифр);

§ за допомогою голосового меню IVR, яке працює цілодобово за номерами контакт-центру у розділі «2»;

§ зателефонувати до Контакт-центру за номером (0332) 280-104, (067) 33-39-104;

§ електронною поштою [email protected].

Найоперативнішим та найзручнішим способом передачі показань є Особистий кабінет. Вже за годину споживач зможе побачити оновлені дані і свій баланс. На внесення в програму кубометрів, переданих іншими каналами зв`язку, знадобиться декілька днів. Як зареєструвати особистий кабінет дивіться тут.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 квітня
Вчора
31.03.2020
30.03.2020