Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Пів сотні сімей отримали продуктові набори
Пів сотні сімей отримали продуктові набори

Пів сотні сімей, які потребують соціальної підтримки, отримали продуктові набори

17:42 27.02.2020
664

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві з обласним благодійним фондом «Дитяча місія. Україна» організували благодійний захід для 50 сімей, які потребують соціальної підтримки.

Відбувся він 26 лютого. Йдеться на сайті міськради.

«Акція має на меті підтримку сімей, які перебувають під соціальним супроводом. Ми ж намагаємося допомогти вам вирішити ті проблеми, з якими ви та ваші сім’ї зіткнулися в повсякденному житті. Бережіть і любіть своїх дітей, даруйте їм свої посмішки та позитивні емоції», – зауважила заступниця міського голови Ірина Чебелюк.

Своєю чергою, начальниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан побажала усім присутнім миру та радості.

«Нехай надія, віра і оптимізм зроблять кожен ваш вчинок обдуманим і мудрим, кожен крок – впевненим і сміливим», – наголосила Галан.

Вона також зауважила, що такі акції проходять за підтримки соціально активних та відповідальних партнерів та надала слово голові правління ВОБФ «Дитяча місія. Україна» Людмилі Лонюк, яка висловила вдячність за багаторічну співпрацю та вагому допомогу у розвиток соціальної сфери.

На завершення акції всі учасники отримали продуктові набори.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 квітня
Сьогодні
Вчора
05.04.2020