Луцький боксер здобув «золото» чемпіонату України

13 Жовтня 2015, 14:39
4944

У Запоріжжя відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22-х років.

Збірну команду Волинської області на змаганнях, що відбувалися 6–11 жовтня, представляли двоє лучан – вихованці КЗ «ДЮСШ № 2 Луцької міської ради», учні обласної школи вищої спортивної майстерності, студенти Інституту фізичної культури та здоров'я Східноєвропейського університеті ім. Лесі Українки – Володимир Гінайло та Максим Бортник, повідомляє сайт Луцької міської ради.

Перемігши у трьох поєдинках представників Черкаської, Сумської та Миколаївської областей, луцький боксер Володимир Гінайло у ваговій категорії до 75 кг здобув золоту нагороду. Максим Бортнік у ваговій категорії до 81 кілограма посів 9 місце.

Готували боксерів до змагань тренерський дует у складі Артура Каменєва та Петра Боярчука.
Варто зауважити, що переможців молодіжного чемпіонату України з боксу серед чоловіків Волинська область не мала 20 років. Ще на початку 1990-х років минулого століття молодіжний чемпіонат України виграв представник Волині – Валерій Малік.